ریپل در شکایت SEC به پیروزی رسید

  • 24 فروردین 1401
  • بروزرسانی:
  • 2 دقیقه
  • 357 نفر
ریپل در شکایت SEC به پیروزی رسید


ریپل در شکایت SEC به پیروزی رسید

آزمایشگاه ریپل با تصمیم قاضی دادگاه به “پیروزی بسیار بزرگ” در برابر کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده دست یافته است.

در سال ۲۰۲۰، SEC از ریپل و مدیران آن براد گارلینگ هاوس و کریستین لارسن به دلیل فروش اوراق بهادار ثبت نشده شکایت کرد.

قاضی محاکمه، سارا نتبرن، درخواست کمیسیون را برای بازنگری در حفاظت از اسناد مربوط به سخنرانی ارائه شده توسط رئیس وقت کمیسیون SEC، ویلیام هینمن، در ژوئن ۲۰۱۸ رد کرد. در سخنرانی فوق، هینمن می گوید که بیت کوین (BTC) و اتر (ETH) اوراق بهادار نیستند.

SEC قبلاً مخالفت نکرده بود که این اسناد خارج از حفاظت از امتیاز فرآیند مذاکره (DPP) هستند، به این دلیل که آنها دیدگاه های Hinman را منعکس می کنند و نه سیاست های SEC.

DPP افشای برخی اسناد را که باید در یک پرونده ارائه شود مستثنی می‌کند زیرا به دولت این فرصت را می‌دهد تا به طور مخفیانه سیاست موجود را بر اساس محتوای سند ارزیابی مجدد کند.

SEC بعداً نظر خود را تغییر داد و استدلال کرد که این سخنرانی منعکس کننده سیاست های SEC است، نه دیدگاه های شخصی هینمن، و بنابراین باید از آن محافظت شود.

قاضی نتبرن گفت که کمیسیون بورس و اوراق بهادار نباید با تغییر مدام نظر خود در تضاد باشد. نتبرن در متن این تصمیم اعلام کرد:

«SEC ظاهراً می‌خواهد هر دو راه را امتحان کند، اما این سخنرانی یا منعکس‌کننده سیاست تشکیلات است یا نه. SEC با اصرار بر اینکه این سخنرانی منعکس کننده نظرات هینمن است، اکنون نمی تواند سخنان خود را مورد مناقشه قرار دهد.”

جیمز کی فیلان، یکی از وکلای ریپل، در جمع بندی جنبه های مهم تصمیم نتبرن گفت: “این یک پیروزی بزرگ برای ریپل است.”

اخبار بروز 

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchangeبرچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط