ریزش قیمت اتریوم در پی ادامه نوسان

  • 30 بهمن 1400
  • بروزرسانی:
  • 2 دقیقه
  • 462 نفر


قیمت بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) هنوز به شدت تحت تأثیر موج فعلی نوسانات قرار دارند و این امر باعث می شود معامله گران به بازی برگردند و انتظارات کوتاه مدت خود را دوباره تنظیم کنند. در ۱۷ فوریه، قیمت بیت کوین برای مدت کوتاهی به زیر ۴۰۰۰۰ دلار سقوط کرد و اتر نتوانست حمایت خود را در ۲۹۰۰ دلار حفظ کند، که شانس افت را به ۲۵۰۰ دلار افزایش می دهد.

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می‌دهند که اتر پس از قرار گرفتن در نزدیکی سطح حمایت ۲۹۰۰ دلاری در ساعات معاملات صبح، با موجی از فروش مواجه شد که آن را به پایین‌ترین حد روزانه ۲۷۵۲ دلار کاهش داد.

در اینجا نگاهی داریم به آنچه که تحلیلگران در مورد کاهش قیمت اتر می گویند و اینکه آیا با ادامه افزایش تنش های جهانی انتظار نزولی بیشتری وجود دارد یا خیر.

توقف بعدی اتریوم می تواند ۱۷۰۰ دلار باشد

یک مرور کلی از چشم‌انداز فعلی اتر توسط معامله‌گر رمزارز و کاربر مستعار توییتر «Crypto Tony» ارائه شده است، که نمودار زیر را در مورد حوزه‌های حمایت و مقاومت مورد بحث قرار داده است.

قیمت در سطح مقاومت “سوپر ترند” قرار دارد

تحلیلگر بازار و کاربر مستعار توییتر «IncomeSharks» که نمودار زیر را نشان می‌دهد که اتر اکنون در منطقه مقاومت قابل توجهی قرار دارد، برداشت صعودی‌تری نسبت به قیمت روز جمعه ارائه کرد.

روند کلان روند نزولی بیشتری دارد

بینش در مورد اتفاقاتی که ممکن است برای اتر و بازار گسترده‌تر آلتکوین بیفتد، در صورتی که نتواند این سطح فعلی را حفظ کند، توسط معامله‌گر و کاربر مستعار توییتر پنتوشی ارائه شد.

ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال اکنون به ۱.۸۹۹ تریلیون دلار می رسد و نرخ تسلط بیت کوین ۴۱.۴ درصد است.

اخبار بروز 

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchangeبرچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط