رد دریافت ۲.۷ میلیارد دلار از ترا توسط دو کوون

  • 22 خرداد 1401
  • بروزرسانی:
  • 3 دقیقه
  • 338 نفر
رد دریافت 2.7 میلیارد دلار از ترا توسط دو کوون


رد دریافت 2.7 میلیارد دلار از ترا توسط دو کوون

دو کوون، مدیرعامل و یکی از بنیان‌گذاران اکوسیستم‌های بدنام ترا (LUNA) و TerraUSD (UST)، ادعای نقدینگی ۸۰ میلیون دلاری هر ماه برای نزدیک به سه سال را رد کرد.

گزارش‌های تایید نشده متعددی در ۱۱ ژوئن منتشر شد که مدعی مشارکت دو کوون در تخلیه نقدینگی از LUNA و UST قبل از سقوط برای خرید استیبل‌کوین با دلار آمریکا مانند تتر (USDT) بود.

شایعاتی در مورد پول نقد کردن ذخایر LUNA و UST توسط Kwon پس از آن منتشر شد که یک موضوع توییتری توسط @FatManTerra جزئیات ادعایی در مورد اینکه Kwon، همراه با اینفلوئنسرهای Terra، موفق به تخلیه وجوه در حالی که به طور مصنوعی نقدینگی را حفظ کردند، به اشتراک گذاشت، منتشر شد.

در اینجا آمده است که چگونه دو کوون به لطف Degenbox در طول چند ماه، ۲.۷ میلیارد دلار (۳۳ x 80 میلیون دلار!) را نقد کرد: مکانیزم عالی برای تخلیه نقدینگی از سیستم ترا و UST و به پول مانند USDT. (1/13)

با این حال، این کارآفرین به جامعه کریپتو توصیه کرد تا زمانی که صحت آن ثابت شود، از دامن زدن به شایعات دوری کنند:

“این باید واضح باشد، اما این ادعا که من ۲.۷ میلیارد دلار از هر چیزی پول نقد کرده ام کاملاً نادرست است.”

کوون با به اشتراک گذاشتن ماجرا، اظهار داشت که شایعه اخیر در مورد پول نقد ۸۰ میلیون دلار در ماه با این ادعا که او هنوز بیشتر دارایی های ترا خود را که در طول ایردراپ تهیه شده است، در تضاد است. علاوه بر این، کوون مجدداً تأکید کرد که درآمد او در دو سال گذشته فقط حقوق نقدی از آزمایشگاه TerraForm (TFL) بوده است.

کوون به جامعه گفت که “اشاعه دروغ” بر درد همه سرمایه گذاران ترا می افزاید و خاطرنشان کرد:

چیز زیادی نگفتم چون نمی‌خواهم نقش قربانی را بازی کنم، اما بیشتر چیزی را که داشتم در تصادف از دست دادم. من این را چندین بار گفته ام اما واقعاً به پول اهمیتی نمی دهم.»

آقای B، یک توسعه‌دهنده از Anchor Protocol، یک اکوسیستم فرعی Terra-centric، ظاهراً به Kwon در مورد نرخ‌های غیر واقعی بهره بالا هشدار داده است. آقای B گفت که این پلتفرم فقط برای ارائه نرخ بهره ۳.۶% برای پایدار نگه داشتن اکوسیستم Terra طراحی شده است، اما درست قبل از انتشار به ۲۰% تغییر یافته است.

ظاهراً توسعه‌دهنده به Kwon پیشنهاد کاهش نرخ بهره را داده است، اما این درخواست رد شده است. دو کوون برای شرکت در جلسه استماع پارلمان در مورد این موضوع در کره جنوبی در اواسط ماه مه احضار شده است.

اخبار بروز ارزهای دیجیتال

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchange

منبع خبر برچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط