راه اندازی شاخه سرمایه گذاری برای سرمایه گذاری های Web3

  • 23 فروردین 1401
  • بروزرسانی:
  • 3 دقیقه
  • 304 نفر
راه اندازی شاخه سرمایه گذاری برای سرمایه گذاری های Web3


راه اندازی شاخه سرمایه گذاری برای سرمایه گذاری های Web3

صرافی غیرمتمرکز محبوب (DEX) Uniswap تشکیل Uniswap Labs Ventures (ULV)، یک صندوق سرمایه گذاری خطرپذیر با تمرکز بر سرمایه گذاری در شرکت ها و پروژه های Web3 را اعلام کرده است.

طبق اعلامیه روز دوشنبه، این شرکت در هر مرحله از توسعه روی پروژه‌ها یا فناوری‌های مختلف مرتبط با Web3، زیرساخت‌ها، ابزارهای توسعه‌دهنده و برنامه‌های کاربردی مورد علاقه سرمایه‌گذاری خواهد کرد.

این شرکت قبلاً در ۱۱ شرکت و پروتکل های Web3 از جمله بازار پول غیرمتمرکز Aave، سازمان غیرمتمرکز مستقل (DAO) پشت استیبل کوین DAI، MakerDAO و پروتکل پل زدن بلاک چین LayerZero سرمایه گذاری کرده است.

در این اطلاعیه، Uniswap آنچه را که در پروژه‌های دیگری که علاقه‌مند به تامین مالی آن بود، بیان کرد، اما هیچ پروژه دیگری را که قصد سرمایه‌گذاری در آن‌ها را دارد، فاش نکرد.

هیدن آدامز، بنیانگذار Uniswap در یک موضوع توییتری همراه با اعلامیه، به اشتراک گذاشت که ULV قصد دارد در مدیریت پروژه‌هایی که در آنها سرمایه‌گذاری می‌کند مشارکت کند، و افزود که قصد دارد در سیستم‌های حاکمیتی Aave، Compound Finance، Ethereum Name Service و MakerDAO مشارکت کند.

به عنوان یک تیم بومی رمزارز، نمی‌توانیم منتظر بمانیم تا از پروژه‌های دیگر در فضا با راه‌اندازی و رشد آنها حمایت کنیم.

یکی از جنبه های منحصر به فرد ULV که من به ویژه در مورد آن هیجان زده هستم، برنامه های ما برای مشارکت در سیستم های حاکمیتی پروژه هایی است که در آنها سرمایه گذاری می کنیم.

هیچ اشاره ای به میزان سرمایه ای که صندوق خطرپذیر Uniswap تحت مدیریت داشت وجود نداشت.

Uniswap ماتئو لیبوویتز را به عنوان رهبر Ventures انتخاب کرد و این تلاش را با مدیر عامل Uniswap مری-کاترین لدر هدایت کرد. Leibowitz رهبر سابق استراتژی Uniswap است، قبلاً بنیانگذار و سردبیر خبرنامه منقرض شده “Crypto Chat” و تحلیلگر تحقیقاتی در The Block بود.

شرکت های رمزنگاری از طریق شرکت های سرمایه گذاری خطرپذیر شروع به تنوع می کنند. در ژانویه، صرافی متمرکز FTX یک صندوق ۲ میلیارد دلاری را برای سرمایه گذاری در مشاغل Web3 راه اندازی کرد که اخیراً یک دور سرمایه گذاری ۳۵۰ میلیون دلاری برای پروتکل NEAR را هدایت کرد.

علاقه به کریپتو از سوی شرکت‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر در حال افزایش است، تحقیقاتی که توسط کوین تلگراف انجام شده است، افزایش خیره‌کننده ۱۴۴ درصدی جریان سرمایه به فضا بین سال‌های ۲۰۲۰ تا ۲۰۲۱ را نشان می‌دهد که DeFi بیشترین علاقه را برای سرمایه‌گذاری دارد.

Uniswap بلافاصله پس از درخواست نظر به Cointelegraph پاسخ نداد.

اخبار بروز 

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchangeبرچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط