دیتا هولدر بیت کوین میگوید سقوط نزدیک است

  • 2 تیر 1401
  • بروزرسانی:
  • 2 دقیقه
  • 200 نفر


به گفته تحلیلگرانی ( دیتا هولدر بیت کوین ) که داده‌های جدید را مشاهده می‌کنند، ممکن است بیت‌کوین (BTC) به پایین‌ترین حد خود رسیده باشد یا «خیلی نزدیک» باشد.

تحلیلگر مشهور دیوید پوئل، که به‌خاطر اندیکاتور همنام خود شناخته می‌شود، در تاپیک توییتری خود در تاریخ ۲۲ ژوئن آنچه را که فکر می‌کند در مورد خرید و فروش فعلی در بازار بیت‌کوین جالب به نظر می‌رسد فاش کرد.

احتمال سقوط “بسیار زیاد” است

در حالی که اکثر مفسران فکر می کنند که جفت BTC/USD به ۱۴۰۰۰ دلار یا کمتر خواهد رسید، تعداد کمی پیش بینی مثبت می کنند.

پوئل فکر می‌کند که پویایی بین پس‌اندازهای بلندمدت (LTH) و پس‌اندازهای کوتاه‌مدت (STH) نشان می‌دهد که وضعیت آن‌قدر که می‌ترسید بد نیست.

پوئل با جلب توجه به پایه هزینه هر گروه، اظهار داشت که کسانی که مدت طولانی تری در بازار بوده اند در مقایسه با سرمایه گذاران جدید هزینه کمتری برای پس انداز بیت کوین خود پرداخت می کنند.

به دلیل سطوح پایین قیمت بیت کوین در سال های اخیر، STH ها بیشتر از LTH ها آسیب می بینند. بنابراین، دوره فروش به هزینه STH ها ممکن است قبلاً گذشته باشد.

LTH به سرمایه گذارانی اطلاق می شود که ۱۵۵ سال یا بیشتر کوین ها را در کیف پول خود نگه داشته اند.

Mayer Multiplier به پایان نزدیک می شود

بر اساس شاخص محبوب مایر مولتیپلایر، کسانی که به دنبال یک فرصت سودآور «خرید پایین» برای بیت کوین هستند، ممکن است خوش شانس باشند.

این اندیکاتور که نشان می دهد چقدر قیمت نقدی زیر میانگین متحرک ۲۰۰ روزه (DMA) است، نشان می دهد که احتمال سود فعلی به اندازه کافی نادر است.

با اندازه گیری ۰.۵ و شناور شدن ۵۰ درصد زیر DMA 200، Multiplier در طول عمر بیت کوین تنها ۲ درصد کمتر بود.

اخبار بروز ارزهای دیجیتال

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchange

منبع خبر برچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط