دوج کوین راه حلی برای تبلیغات

  • 13 اردیبهشت 1401
  • بروزرسانی:
  • 2 دقیقه
  • 336 نفر
دوج کوین راه حلی برای تبلیغات


دوج کوین راه حلی برای تبلیغات

روز یکشنبه، مارک آندریسن، کارآفرین آمریکایی، تصویری از کاربر توییتر منتشر کرد که به‌عنوان یک کاربر توییتر جعل نام خود را برای تبلیغ یک هدیه رایگان «کریپتو» منتشر کرد. “چه الگوریتمی می تواند چنین محتوایی را جلب کند؟”. ایلان ماسک، مدیر عامل تسلا در پاسخ به آن، بحثی را در مورد اینکه چگونه می‌توان تعداد بالای کلاهبرداری‌های ارزهای دیجیتال و تبلیغات هرزنامه را در این پلتفرم به بهترین نحو مدیریت کرد، به راه انداخت.

اما، مارک کوبان، سرمایه‌گذار میلیاردر بود که راه‌حلی نسبتاً غیرمتعارف را پیشنهاد کرد. همانطور که توسط Cuban گفته شده است، ابتدا می توان مشکل را با افزودن یک “Optimistic Rollup” یا راه حل لایه ۲ به Dogecoin (DOGE) حل کرد.

برای ارسال نامحدود در توییتر، همه باید یک DOGE 0.13 دلار برای هر کوین به عنوان وثیقه قرار دهند. سپس، اگر کسی یک پست را به چالش بکشد و انسان‌ها تایید کنند که هرزنامه است، کسانی که پست را علامت‌گذاری کرده‌اند، DOGE هرزنامه‌نویس را دریافت کرده و به اشتراک می‌گذارند. در نتیجه، ارسال کنندگان هرزنامه باید ۱۰۰ DOGE را به عنوان وثیقه برای حق ایجاد پست های بیشتر قرار دهند. با این حال، اگر معلوم شود که پست هرزنامه نیست، شرکت کنندگان DOGE خود را از دست خواهند داد.

به عبارت دیگر، این یک سیستم پیش‌بینی است که پیامدهای پولی، هرچند جزئی، برای جلوگیری از ارسال هرزنامه ایجاد می‌کند. اگرچه، کاربران به سرعت به این احتمال اشاره کردند که کلاهبرداران ممکن است دارای بودجه خوبی باشند و به سادگی بتوانند پست‌هایی را که به‌عنوان هرزنامه علامت‌گذاری شده‌اند در چنین سیستم پرداخت به برد، «خارج از رقابت» کنند. با این وجود، شیبتوشی ناکاموتو، خالق Dogecoin، چنین سیستمی را تحسین کرد:

هفته گذشته، ایلان ماسک پیشنهاد خود را برای خرید توییتر به مبلغ ۴۴ میلیارد دلار ارائه کرد. همانطور که ماسک گفته است، یکی از اولویت های اصلی او برای این پلتفرم شامل کاهش تعداد توییت های کلاهبرداری ارزهای دیجیتال است.

اخبار بروز ارزهای دیجیتال

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchange

منبع خبر برچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط