دوج کوین اکنون به دستگاه های خودپرداز بیت کوین آمریکا اضافه شده است

  • 4 فروردین 1401
  • بروزرسانی:
  • 2 دقیقه
  • 564 نفر
دوج کوین اکنون به دستگاه های خودپرداز بیت کوین آمریکا اضافه شده است


دوج کوین اکنون در مکان های خودپرداز بیت کوین آمریکا در دسترس است. اپراتور محبوب BTM Dogecoin را به عنوان جدیدترین دستگاه اضافه شده به دستگاه های خودپرداز بیت کوین (BTM) معرفی کرد.

در انتشار اخیر، اپراتور برتر BTM اظهار داشت که Dogecoin را پس از تشخیص محبوبیت رو به رشد آن اضافه کرده است. علاوه بر این، Dogecoin به ارزهای دیجیتال برتر مانند بیت کوین، اتریوم و لایت کوین می پیوندد.

در اکتبر ۲۰۲۱، بیت کوین آمریکا دومین ارز دیجیتال بزرگ، اتریوم را اضافه کرد. بیت کوین آمریکا همچنین گزینه های بیت کوین و لایت کوین را به صورت آنلاین و در مکان های BTM خود ارائه می دهد.

این خبر برای پذیرش Dogecoin خوب به نظر می رسد زیرا بیت کوین آمریکا دارای بیش از ۱۸۰۰ BTM در ۳۱ ایالت است. کیوسک جهانی آن امکان خرید ارزهای دیجیتال با پول نقد را پس از برداشت آن از کارت نقدی یا فروش ارزهای دیجیتال به صورت نقدی فراهم می کند.

تجمع دوج کوین

طبق داده‌های CoinMarketCap، قیمت Dogecoin، بزرگترین میم کوین، در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۱۲ درصد افزایش یافته است. همانطور که در صرافی بایننس مشاهده شد، این ارز دیجیتال به بالاترین سطح روزانه ۰.۱۳۸۴ دلار رسید که در سه روز گذشته ۱۴ درصد افزایش داشت.

با توجه به افزایش قیمت، Dogecoin به دوازدهمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار تبدیل شده است و از پایداری بایننس USD (BUSD) پیشی گرفته است.

بیلی مارکوس، خالق دوج کوین، یا «شیبتوشی ناکاموتو»، افزایش قیمت اخیر را ستایش کرد و اظهار داشت که دوج کوین به دلایلی افزایش یافت که او مشخص نکرد.

در ۲۴ ساعت گذشته، دنباله ای از اخبار مثبت و همچنین عوامل فنی ممکن است به افزایش قیمت Dogecoin کمک کرده باشد. U.Today قبلاً گزارش داده بود که Dogecoin یک مقاومت فنی را شکسته است که ممکن است باعث افزایش قیمت شود.

در ۲۳ مارس، وویجر، یک نرم‌افزار تجارت ارز دیجیتال بدون کمیسیون، پشتیبانی Dogecoin را راه‌اندازی کرد که به مصرف‌کنندگان امکان داد و ستد و دریافت DOGE را می‌دهد.

به دلیل روز ملی توله سگ در روز چهارشنبه، Dogecoin توجه بیشتری را به خود جلب کرد، بایننس و سایر شرکت‌ها جوامعی را که در پشت پرطرفدارترین سکه‌های تقلید سگ قرار داشتند، مورد آزار قرار دادند.

اخبار بروز 

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchangeبرچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط