دارایی‌های بومی کاردانو به ۵ میلیون رسید

  • 9 خرداد 1401
  • بروزرسانی:
  • 2 دقیقه
  • 315 نفر
دارایی‌های بومی کاردانو به 5 میلیون رسید


دارایی‌های بومی کاردانو به 5 میلیون رسید

شبکه کاردانو اکنون شاهد استخراج بیش از پنج میلیون NFT بوده است. بر اساس داده‌های pool.pm، تعداد دارایی‌های بومی صادر شده در بلاک چین کاردانو در حال حاضر ۵۰۱۹۰۳۰ دارایی با ۵۴۸۳۱ خط‌مشی استخراج متمایز است.

بلاک چین کاردانو می تواند به صورت بومی توکن های سفارشی (یا «دارایی ها») را تولید، تعامل و حذف کند. “Native” نشان می دهد که کاربران می توانند بدون نیاز به استفاده از قراردادهای هوشمند، مستقیماً با این دارایی های سفارشی تعامل داشته باشند.

در سال ۲۰۲۰، چارلز هاسکینسون، خالق کاردانو، پیش‌بینی کرد که اکوسیستم کاردانو شاهد رشد خواهد بود زیرا “صدها دارایی، هزاران dApp، هزاران پروژه جالب، و تعداد زیادی ابزار منحصر به فرد و کاربردی” وجود خواهد داشت.

همانطور که قبلا توسط U.Today گزارش شده بود، هاسکینسون زمانی که در پاسخ به منتقدی که معتقد بود پیش‌بینی محقق نشده است، اشاره کرد که میلیون‌ها دارایی در کاردانو وجود دارد، دوباره به پیش‌بینی سال ۲۰۲۰ پرداخت.

بر اساس داده های اخیر مساری، کاردانو بالاترین حجم تراکنش های تعدیل شده ۲۴ ساعته را ثبت کرده است. حجم تراکنش تنظیم شده راه خوبی برای جداسازی تنها مهمترین تراکنش ها است.

کاردانو با حجم معاملات ۲۴ ساعته ۹.۱۵ میلیارد دلار، از ارزهای دیجیتال پیشرو مانند بیت کوین و لایت کوین بهتر بود. چارلز هاسکینسون، بنیانگذار Cardano، اخیراً این خط را در پاسخ به منتقدی که کاردانو را با عنوان “Ghostchain” معرفی کرده بود، به اشتراک گذاشته است.

آدا ۱۲ درصد افزایش یافت

قیمت ADA در ۲۷ می قبل از بازگشت به پایین ۰.۴۴ دلار آزمایش شد. در زمان انتشار، ADA نزدیک به ۱۲ درصد افزایش یافت و به ۰.۵۱۶ دلار رسید، بنابراین برای سومین روز متوالی از اقدام مثبت قیمت شروع شد. افزایش قیمت اخیر نشان دهنده افزایش بیش از ۳۳ درصدی نسبت به پایین ترین قیمت آن در این ماه با حدود ۰.۳۹ دلار است.

در آخر هفته، IOHK آخرین آمار مربوط به شبکه را به اشتراک گذاشت. در حال حاضر، ۹۸۶ پروژه از ۹۴۳ پروژه قبلی در کاردانو در حال ساخت هستند،. در مجموع ۸۸ پروژه اخیراً در Cardano راه اندازی شده است، در حالی که تعداد پروژه های NFT به ۵۷۲۷ افزایش یافته است. برای هفته، Github در مجموع ۳۰۲۸ اتصال داشت.

اخبار بروز ارزهای دیجیتال

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchange

منبع خبر برچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط