داده ها افزایش قیمت کاردانو (ADA)  را قبل از هارد فورک نشان می دهد

  • 6 فروردین 1401
  • بروزرسانی:
  • 2 دقیقه
  • 542 نفر
داده ها افزایش قیمت کاردانو (ADA)  را قبل از هارد فورک نشان می دهد


در هفته‌های اخیر، کاردانو (ADA) روندی صعودی داشته است و قیمت آن همزمان با تعداد پروژه‌هایی که به شبکه اضافه شده‌اند افزایش یافته است.

بر اساس داده‌های تاریخی، قیمت ADA اغلب قبل از هارد فورک (یا هاردفورک) افزایش می‌یابد، که یک تغییر اساسی در پروتکل شبکه است که اجازه می‌دهد بلوک‌ها و تراکنش‌های نامعتبر قبلی معتبر یا معکوس شوند.

Cardians آماری را در ۲۶ مارس منتشر کرد که نشان می‌دهد قبل از اولین هارد فورک شلی در ژوئیه ۲۰۲۰، ADA تا ۵۰۰٪ افزایش یافته بود و قبل از Mary در مارس ۲۰۲۱، ۱۱۰۰٪ افزایش یافته بود، در حالی که آخرین به‌روزرسانی آلونزو شاهد افزایش دارایی DeFi بود. ۱۳۵ درصد و به بالاترین سطح تاریخ ۲.۹۶ دلار رسید.

از این رو بسیاری از معامله گران کریپتو به این فکر می پردازند که آیا کاردانو رالی دیگری را قبل از Vasil Hard Fork خود در ژوئن ۲۰۲۲ تجربه خواهد کرد یا خیر.

تحلیل قیمت کاردانو

بر اساس گزارش CoinMarketCap، در حال حاضر، Cardano با قیمت ۱.۱۳ دلار معامله می شود که ۰.۲۱٪ در ۲۴ ساعت گذشته و ۳۰.۶۸٪ در هفته گذشته بسیار زیاد است.

همانطور که اوضاع پیش می‌رود، بزرگترین دارایی اثبات سهام (PoS) دارای ارزش کل بازار ۳۷.۹ میلیارد دلار است، به ویژه، ارزش بازار کاردانو بیش از ۱۰ میلیارد دلار در ۷ روز از ۲۴ مارس ثبت کرده است.

قبل از تغییر حال و هوای بازار به سمت کاردانو، این ارز دیجیتال هفتمین شمع قرمز ماهانه متوالی خود را در اوایل این ماه شکل می‌داد، تا اینکه افزایش تعداد سرمایه‌گذارانی که کاردانو می‌خریدند، احساسات را تغییر داد.

پس از آخرین ارتقای قابل توجه خود در سپتامبر ۲۰۲۱ که شامل اضافه شدن قابلیت قرارداد هوشمند بود، شبکه Cardano توانست مقیاس و عملکرد را با سرعتی سریعتر از همیشه انجام دهد.

سفته بازان به دنبال صعود واسیل هاردفورک، که برای ماه ژوئن تعیین شده است و تیم کاردانو معتقد است که افزایش قابل توجهی در تراکنش پلتفرم و همچنین افزایش حجم و نقدینگی خواهد داشت، چشم انتظار خواهند بود.

اخبار بروز 

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchangeبرچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط