خطر ممنوع شدن کیف پول های حضانتی

  • 1 اردیبهشت 1401
  • بروزرسانی:
  • 2 دقیقه
  • 211 نفر
خطر ممنون شدن کیف پول های حضانتی


خطر ممنون شدن کیف پول های حضانتی

سازنده کیف پول سخت افزاری Trezor، Stepan Uherik از SatoshiLabs، ادعا کرد که بعید است که ایالت ها روزی موفق شوند کیف پول هایی را که خدمات حضانت ارائه نمی دهند را ممنوع کنند.

او توضیح داد که تلاش‌ها برای ممنوعیت کیف پول‌های غیرقانونی مشابه تلاش‌های کشورها برای ممنوع کردن مواردی مانند رمزنگاری یا تورنت در گذشته خواهد بود. استفاده از این فناوری‌ها بی‌وقفه ادامه یافت. تلاش‌های دولت‌ها برای ممنوعیت برخی فناوری‌ها، به نوعی مانند تبلیغ آن فناوری است.

این کیف‌پول‌ها که به آن کیف پول‌های ذخیره‌سازی خودکار نیز می‌گویند، به کاربران کنترل کاملی بر ارزهای دیجیتالی که در اختیار دارند می‌دهند و نیازی به بازیابی، مسدود کردن یا توقیف کیف پول توسط اشخاص ثالث را از بین می‌برند.

این کیف پول‌ها که به کاربران اجازه می‌دهند بانک‌های خودشان را داشته باشند، تنظیم‌کننده‌های مالی و موسسات بانکی در سراسر جهان را عصبی می‌کنند.

در حالی که راه هایی برای محدود کردن استفاده از کیف پول های غیر حضانت وجود دارد، مدیر مالی SatoshiLabs فکر می کند که ممنوعیت کامل امکان پذیر نیست.

به عنوان مثال، دولت ها ممکن است کیف پول هایی را که خدمات نگهداری خاصی را در فروشگاه های اپلیکیشن موبایل خود ارائه نمی دهند، مسدود کنند.

اوهریک سخنان خود را اینگونه به پایان رساند:

«دولت ها ممکن است پذیرش بیت کوین را کند کنند، اما در نهایت، همچنان این بیت کوین است که پیروز خواهد شد. بیت کوین ایده ای است که زمان آن فرا رسیده است و هیچ کس نمی تواند از عهده آن برآید.”

اخبار بروز 

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchangeبرچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط