خرید ۱۲۵ میلیون دلاری بیت کوین Terra بازار را تقویت می کند

  • 4 فروردین 1401
  • بروزرسانی:
  • 3 دقیقه
  • 406 نفر


قیمت بیت کوین (BTC) در ۲۴ مارس به ۴۳۰۰۰ دلار رسید زیرا خریدهای جدید توسط پروتکل بلاک چین Terra (LUNA) به خوش بینی دامن زد.

خرید بیت کوین ادامه دارد

طبق داده‌های Cointelegraph Markets و TradingView، BTC/USD تا روز پنجشنبه به بالاترین سطح هفتگی رسید.

این جفت روز قبل تثبیت شده بود. حرکت جانبی در تایم فریم‌های پایین‌تر جای خود را به حرکت صعودی داد که بیت کوین را به ۴۳۴۹۲ دلار رساند. این قیمت آخرین بار در ۳ مارس دیده شده است.

Terra با اعلام یک خرید بزرگ BTC به ارزش ۱۰ میلیارد دلار، Tether (USDT) را از کیف پول خود ارسال کرد که ادعا می شود در زمان نگارش این مقاله حدود ۷۵۰ میلیون دلار ارزش دارد.

دو کوون، یکی از بنیانگذاران Terra، هدفی ۱۰ میلیارد دلاری برای حمایت از ارز پایدار دلار آمریکا به این شرکت داده بود. سپس در مصاحبه ای در آخر هفته ۳ میلیارد دلار انتقال داد. اما او روز سه شنبه مجدداً تاکید کرد که هدف نهایی ۱۰ میلیارد دلار است.

با این حال، به نظر می رسد با جریان نقدینگی، حال و هوای معامله گران همراه با قیمت نقدی به سمت منطقه اطمینان حرکت می کند.

حساب محبوب توییتر Credible Crypto به طور خاص کسانی را هدف قرار داده است که امیدوارند در سطوح زیر ۴۰۰۰۰ دلار خرید کنند.

فروشندگان زیر ۴۰ هزار دلاری بیت کوین در حال حاضر استرس دارند زیرا تکه های ۱۲۵ میلیون دلاری فیات در بیت کوین مستقر می شوند که ۱۰ درصد بیشتر از جایی که فروخته اند.

پنتوشی، از سوی دیگر، در مورد خرید Terra خود در برابر عرضه ثابت بیت کوین، افزود: “بعد از مدت ها، بیت کوین بین ۲۵۰۰ تا ۳۰۰۰ دلار در روز ارزش گذاری شد. تاثیر آن بسیار زیاد است.”

پنتوشی گفت که در محیطی که علاقه جریان اصلی به بیت کوین کم است، چنین حرکتی می تواند بار دیگر توجه سرمایه گذاران را جلب کند. او خلاصه کرد:

“کسانی که موقعیت کوتاهی دارند باید در مقطعی با پراکندگی عرضه بالاتر بروند. کمیاب افزایش می یابد.”

رئیس جمهور السالوادور با تهدید ایالات متحده مبارزه کرد

این خبر که السالوادور انتشار “اوراق قرضه آتشفشانی” را در Bitfinex تا سپتامبر به تاخیر انداخت، حال و هوا را خراب نکرد.

با شایعاتی مبنی بر جایگزینی موقعیت ۱.۵ میلیارد دلاری با پیشنهاد اوراق قرضه ۱ میلیارد دلاری، نایب بوکله، رئیس جمهور السالوادور، صدایی را در رسانه های اجتماعی مطرح کرد که قانونگذاران ایالات متحده در حال افزایش اقدامات برای بررسی پذیرش بیت کوین هستند.

پیش بینی های قبلی از اواسط ماه مارس برای انتشار اوراق قرضه حکایت داشت.

اخبار بروز 

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchangeبرچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط