حرکت بیت کوین به ۳۲.۴ هزار دلار تقلبی بود

  • 15 خرداد 1401
  • بروزرسانی:
  • 2 دقیقه
  • 422 نفر


برخی از معامله گران این هفته پس از رد شدن قیمت بیت کوین به ۳۲۴۰۰ دلار امید خود را از دست دادند، اما بسیاری می گویند این سطح جایی است که آنها خریدار خواهند شد.

پایان هفته اول ماه ژوئن دردسر بیشتری را برای بازارهای مالی جهانی به همراه داشت زیرا کامپوزیت نزدک که از نظر فناوری سنگین بود در روز ۳ ژوئن ۲.۳ درصد کاهش یافت، در حالی که S&P 500 1.4 درصد از ارزش خود را کاهش داد.

بازار ارزهای دیجیتال بهتر نشده است و داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می‌دهد که تلاش اولیه صبحگاهی برای بالا بردن بیت کوین (BTC) به بالای ۳۰۰۰۰ دلار با موجی از فروش مواجه شد که آن را به پایین‌ترین حد روزانه ۲۹۲۸۶ دلار کاهش داد.

در اینجا نگاهی داریم به آنچه که چندین تحلیلگر بازار در مورد چشم انداز بیت کوین می گویند، زیرا در محدوده معاملاتی باریکی قرار دارد.

قیمت در محدوده پایین گیر کرده است

به گفته تاجر ارز دیجیتال و کاربر نام مستعار توییتر آلت کوین شرپا، که نمودار زیر را که عقب نشینی قیمت به وسط محدوده معاملاتی اخیر خود را نشان می دهد.

Altcoin Sherpa گفت:

همکار تاجر و کاربر مستعار توییتر ShardiB2 از کاهش قیمت به محدوده معاملات ابراز تاسف کرد و خاطرنشان کرد که «الون، دیمون، گلدمن و غیره، گفت که [اقتصاد] برای مدتی خراب خواهد شد و بازارها را تحت تأثیر قرار خواهد داد».

صعود بیت کوین به ۳۲,۴۰۰ دلار فقط یک تقلب بود

بینش بیشتر در مورد سطوحی که برای ورود خوب باید تحت نظر بود توسط EmperorBTC ارائه شده است، که نمودار زیر را با برجسته کردن “محدوده قبلی که به عنوان مقاومت عمل می کند” منتشر کرده است.

گاوها در بلندمدت برنده خواهند شد

تخمینی در مورد مدت زمانی که معامله‌گران ارزهای دیجیتال می‌توانند انتظار تداوم کشمکش فعلی بازار را داشته باشند، توسط کاربر توییتر Crypto Rover ارائه شده است که نمودار زیر را منتشر کرده است که شکل‌گیری یک الگوی برگشت صعودی را نشان می‌دهد.

کریپتو روور گفت،

ممکن است هنوز ۳ ماه دیگر طول بکشد تا بیت کوین بالاخره با سرعت قابل توجهی شروع به صعود کند. اما ما در حال ایجاد یک الگوی معکوس خریداران صعودی هستیم. اکنون زمان به نفع ماست.»

ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال اکنون به ۱.۲۱۷ تریلیون دلار و نرخ تسلط بیت کوین ۴۶.۳ درصد است.

اخبار بروز ارزهای دیجیتال

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchange

منبع خبر برچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط