حجم معاملات ترا (LUNA) 200 درصد افزایش یافت

  • 25 اردیبهشت 1401
  • بروزرسانی:
  • 3 دقیقه
  • 364 نفر
حجم معاملات ترا (LUNA) 200 درصد افزایش یافت


اکوسیستم ترا (LUNA) از ۸۵ دلار در ۵ می به ۰ دلار در ۱۲ می سقوط کرد و این تحولات تنها در ۷ روز رخ داد. از آنجایی که قیمت ها به آرامی وارد بازار شدند، حجم معاملات LUNA در آخر هفته بیش از ۲۰۰ درصد افزایش یافت.

به دلیل سقوط استیبل کوین UST در بازار LUNA، سرمایه گذاران LUNA دوباره شاهد حجم معاملات ۱۷۸.۶ میلیون دلاری بودند که آخرین بار در فوریه ۲۰۲۱ در داده های CoinGecko در ۱۳ می مشاهده شد که در افت قیمت منعکس شد.

مدیر عامل Terraform Labs، Do Kwon، در روزی که طرح احیای Terra را پیشنهاد کرد، درخواست کنترل آسیب کرد، که شامل پرداخت خسارت به دارندگان UST و LUNA برای نگهداری توکن‌هایشان در طول سقوط می‌شد.

علی‌رغم ریسک‌های مختلف و نوسان‌های باورنکردنی، Terra همچنان برای بسیاری از سرمایه‌گذاران جذاب است، زیرا LUNA فوراً در ۱۴ می ۶۰۰ درصد افزایش یافت.

در حالی که سرمایه گذاران در تلاش برای جبران زیان خود هستند، برخی از سرمایه گذاران در تلاش هستند تا از بازده Terra سود ببرند. این وضعیت حجم معاملات LUNA را به بیش از ۲۰۰ درصد رساند و به آن اجازه داد تا سطوح ۶ میلیارد دلاری را ببیند. اکوسیستم LUNA در دو سال گذشته قبل از این افت شدید به طور متوسط ​​بیش از ۲ میلیارد دلار حجم تجارت داشته است.

اما بین ۱۰ تا ۱۳ می، قیمت LUNA کاهش یافت و حجم معاملات از ۵ میلیارد دلار به ۱۶ میلیارد دلار افزایش یافت، زیرا سرمایه گذاران تلاش کردند زیان خود را جبران کنند. دقیقا در ۱۱ می، حجم معاملات LUNA به بالاترین حد خود یعنی ۱۶.۱۵ میلیارد دلار رسید.

LUNA با توجه به بسیاری از عوامل ذکر شده در بالا حجم معاملات خود را به دست آورده است و در زمان نگارش این مقاله با قیمت ۰.۰۰۰۳۲ دلار معامله می شود. طبق داده‌های CoinMarketCap، صرافی ارز دیجیتال Binance 68.26 درصد از حجم معاملات LUNA را تشکیل می‌دهد و پس از آن KuCoin با ۹.۵۲ درصد و صرافی FTX با ۱.۱۳ درصد قرار دارند.

کاربران Crypto.com نگرانی های خود را در مورد معکوس شدن تراکنش های LUNA در اپلیکیشن موبایل صرافی در روز جمعه ابراز کردند.

کریس مارشالک، مدیر عامل Crypto.com توضیح داد که “به دلیل یک خطا، سیستم قیمت های نادرستی را نشان داد که منجر به سود ۳۰ تا ۴۰ برابری برای بسیاری از سرمایه گذاران شد.”

همانطور که کوین تلگراف گزارش داد، این شرکت ۱۰ دلار توکن داخلی کرونوس (CRO) را به عنوان غرامت به سرمایه گذاران آسیب دیده پیشنهاد کرد.

اخبار بروز ارزهای دیجیتال

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchange

منبع خبر برچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط