ثبت Cathie Wood’s Ark و ۲۱Shares برای ETF بیت کوین

  • 6 خرداد 1401
  • بروزرسانی:
  • 2 دقیقه
  • 424 نفر
ثبت Cathie Wood's Ark و 21Shares برای ETF بیت کوین


ثبت Cathie Wood's Ark و 21Shares برای ETF بیت کوین

شرکت سرمایه‌گذاری که توسط سرمایه‌گذار کهنه‌کار، ARK Investment Management،  کتی وود تأسیس شده است، تلاش دیگری برای راه‌اندازی یک صندوق قابل معامله در بورس بیت‌ کوین (BTC) در ایالات متحده انجام می‌دهد.

شرکت ARK Invest در ۱۳ مه درخواست دیگری را برای ETF فیزیکی بیت کوین خود، ARK 21Shares Bitcoin ETF، طبق پرونده ای در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) ارائه کرد. این برنامه شامل یک تغییر قانون پیشنهادی از بورس گزینه‌های هیئت مدیره شیکاگو (CBOE) BZX Exchange است.

به گفته هنری جیم، تحلیلگر ETF بلومبرگ، آخرین مهلت تایید یا عدم تایید ETF بیت کوین ARK 21Shares 24 ژانویه ۲۰۲۳ است.

آخرین پرونده اندکی پس از رد درخواست SEC برای ETF بیت کوین ARK 21Shares در اوایل آوریل منتشر شد. Ark Invest در ابتدا با ناشر اروپایی ETF 21Shares همکاری کرده بود تا برای یک بیت کوین ETF لحظه ای فهرست شده در بورس CBOE BZX در ژوئن ۲۰۲۱ تشکیل پرونده دهد.

طبق آخرین پرونده، هدف سرمایه گذاری ARK 21Shares Bitcoin ETF این است که به دنبال ردیابی عملکرد بیت کوین، مطابق با عملکرد شاخص بیت کوین S&P باشد. در این اپلیکیشن آمده است: «تراست برای دستیابی به هدف سرمایه گذاری خود، بیت کوین را نگه می دارد و ارزش سهام را روزانه بر اساس شاخص ارزیابی می کند.

تایید احتمالی یک ETF بیت کوین نقطه ای توسط SEC یکی از مورد انتظارترین رویدادها در جامعه باقی مانده است زیرا SEC تاکنون هیچ یک از چندین برنامه ETF بیت کوین را تایید نکرده است. به گفته تحلیلگران ETF، ETF بیت کوین می تواند در اواسط سال ۲۰۲۳ واقعی شود.

غول سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال Grayscale یکی از چندین شرکتی است که به شدت در حال راه اندازی یک ETF بیت کوین در ایالات متحده است. در اواخر ماه مارس، مدیر عامل Grayscale، Michael Sonnenshein، گفت که اگر SEC ETF BTC Spot Grayscale را رد کند، شرکت آماده است تا یک مبارزه قانونی را آغاز کند.

اخبار بروز ارزهای دیجیتال

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchange

منبع خبر برچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط