تشکیل چهارمین کندل قرمز هفتگی بیت کوین

  • 5 اردیبهشت 1401
  • بروزرسانی:
  • 2 دقیقه
  • 403 نفر


بیت کوین (BTC) در ۲۴ آوریل زیر ۴۰۰۰۰ دلار ماند زیرا به نظر می رسید بسته شدن هفتگی برای گاوها دردناک باشد.

بایننس به آرامی مزایده می دهد

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می‌دهند که BTC/USD پس از از دست دادن آن قبل از تعطیلات آخر هفته، نتوانسته است مارک ۴۰۰۰۰ دلاری را به دست آورد.

همانطور که معامله گران برای نوسانات کلاسیک در پایان هفتگی آماده می شدند، بیت کوین به طور قطع اشتها آور به نظر می رسید. با ۳۹۵۰۰ دلار در Bitstamp، قیمت نقدی در زمان نگارش این مقاله پایین‌ترین بسته هفتگی از هفته ۷ مارس را تشکیل می‌دهد.

«از اواسط تا اواخر ژانویه روند صعودی کاملاً آشکار است. حساب توییتر CryptoBull در گفتگو با تحلیلگران مشهور Johal Miles و Pentoshi اظهار داشت: اگر امروز چهارمین تعطیلی هفتگی RED خود را داشته باشیم، ممکن است بد باشد.

این حساب کاربری اضافه کرد که چهار شمع قرمز هفتگی پشت سر هم یک رویداد نادر خواهد بود و به عدم وجود آن در دو سال گذشته در نمودار هفتگی اشاره کرد.

در همین حال، داده‌های منابع نظارت بر زنجیره مواد شاخص‌ها نشان داد که قیمت‌های پیشنهادی پایین‌تر از قیمت لحظه‌ای کاهش می‌یابد، که با این وجود همچنان به تست مجدد مقاومت ۴۰۰۰۰ دلاری ادامه می‌دهد.

فرانسه بازارها را در آستانه حفظ می کند

در خارج از سیگنال های فنی، توجه به فرانسه در ۲۴ آوریل با نزدیک شدن به انتخابات ریاست جمهوری متمرکز شد.

با توجه به اینکه انتظار می رود امانوئل ماکرون، رئیس جمهور فعلی برای دومین بار پیروز شود، هشدارها با این وجود واکنش شدید بازار را در صورت پیروزی رقیب او، مارین لوپن، به همراه داشت.

آریان هیات، مدیر صندوق در مدیریت دارایی ادموند د روچیلد، به بلومبرگ گفت: «روز وحشتناکی برای بازارها خواهد بود.

اولین تأثیر بر بازده اوراق قرضه ۱۰ ساله فرانسه خواهد بود که می تواند از سقف عبور کند.

همانطور که کوین تلگراف اخیرا گزارش داده است، شکنندگی مالی اتحادیه اروپا با افزایش شدید تورم و کاهش ترازنامه بانک مرکزی هنوز به منصه ظهور رسیده است.

اخبار بروز 

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchangeبرچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط