ترا ۵۰۰۰ بیت کوین را با قیمت پایین خریداری کرد

  • 17 فروردین 1401
  • بروزرسانی:
  • 2 دقیقه
  • 406 نفر
ترا 5000 بیت کوین را با قیمت پایین خریداری کرد


پروتکل بلاک چین ترا که از بیت کوین برای حمایت از استیبل کوین جدید خود با نمایه دلار آمریکا استفاده می کند، بیش از ۵۰۰۰ بیت کوین خریداری کرده است.

داده های کیف پول به تاریخ ۶ آوریل تأیید می کند که Terra ۵۰۴۰ بیت کوین دیگر به موجودی خود اضافه کرده است. بنابراین ذخیره بیت کوین Terra به ۳۵۷۶۸ بیت کوین رسید.

ترا فرصت خرید را از دست نداد

ترا پس از چند روز سکوت دوباره شروع به خرید کرد.

Do Kwon، یکی از بنیانگذاران پروتکل، در بیانیه ای این هفته گفت که خریدها “به تازگی آغاز شده اند”.

به گفته Kwon، Terra می خواهد یک “ذخیره غیرمتمرکز فارکس” ایجاد کند که بیت کوین در آن وثیقه باشد. این استیبل کوین که TerraUSD (UST) نام دارد، هم توسط BTC و هم توکن LUNA خود Terra پشتیبانی خواهد شد.

Kwon اعلام کرد که هدف اولیه ذخیره ۳ میلیارد دلاری برنامه ریزی شده به ۱۰ میلیارد دلار افزایش یافته است و خرید BTC بر اساس UST ایجاد شده انجام خواهد شد.

گارد بنیاد غیرانتفاعی Luna (LFG) وابسته به Terra، بیت کوین های مورد استفاده به عنوان وثیقه UST را در کیف پول خود نگه می دارد. LFG در حال حاضر بیست و نهمین کیف پول بیت کوین بزرگ است.

LFG در حال حاضر شروع به رقابت با ذخیره‌سازی MicroStrategy، که در حال حاضر بزرگترین خزانه BTC است، کرده است. MicroStrategy همچنین در این هفته حدود ۴۰۰۰ سکه خریداری کرد و کل پس انداز خود را به ۱۲۹۲۱۸ BTC رساند.

Terra می تواند ۱۸۴۸۰۰ بیت کوین دیگر بخرد اگر با نرخ فعلی ۴۵۲۷۰ دلار به خرید خود ادامه دهد تا ۱۰ میلیارد دلار تکمیل شود. بنابراین Terra در مسیر تبدیل شدن به بزرگترین نهنگ بیت کوین جهان قرار دارد.

اخبار بروز 

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchangeبرچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط