ترا ۱ میلیارد UST را در استخر جامعه می سوزاند

  • 7 خرداد 1401
  • بروزرسانی:
  • 2 دقیقه
  • 280 نفر
ترا 1 میلیارد UST را در استخر جامعه می سوزاند


ترا 1 میلیارد UST را در استخر جامعه می سوزاند

اعضای جامعه با ادامه حمایت از طرح نجات ترا (LUNA)، به سوزاندن مقدار هنگفت UST در استخر جامعه رأی دادند.

بنیانگذار ترا، دو کوون در بیانیه‌ای در ابتدای ماه می گفت که راه‌حل احتمالی برای مشکل Terra، منحل کردن عرضه استیبل کوین است. در پاسخ، کاربران تصمیم گرفتند ۱ میلیارد TerraUSD (UST) را در استخر جامعه Terra بسوزانند و از UST های باقی مانده در بلاک چین اتریم به عنوان مشوق استفاده کنند.

طبق پیشنهاد جامعه، توکن‌های سوزانده شده به کاهش بدهی‌های بد پرداخت نشده اقتصاد Terra کمک می‌کند، و همچنین نقش مهمی در شاخص‌سازی مجدد UST به دلار ایفا می‌کند، زیرا مقدار زیادی از عرضه مازاد کاهش می‌یابد.

این پیشنهاد که در ۱۲ مه ارائه شده بود، انتظار می رفت ظرف هفت روز اجرا شود. با این حال، اختلاف بین مقادیر UST ارائه شده در پیشنهاد و مقادیر موجود در مجموعه جامعه مانع از اجرای فوری طرح شد. این اختلاف به این دلیل به وجود آمد که یک پیشنهاد قبلی مستلزم برداشت مقدار مشخصی از استخر بود.

با این حال، جامعه پیشنهاد جدیدی برای ادامه روند سوزاندن در ۲۰ می ارائه کرد. این پیشنهاد در نهایت با ۱۵۳۶۴۴۸۵۲ رای مثبت هفت روز پس از ارائه به تصویب رسید.

اگرچه کوون یک آدرس سوزانده را با جامعه به اشتراک می گذارد، اما از سوزاندن توکن پشتیبانی نمی کند. به گفته Kwon، رایت کار نخواهد کرد و فقط باعث از دست دادن توکن های کاربران می شود.

اخبار بروز ارزهای دیجیتال

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchange

منبع خبر برچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط