ترا می تواند بزرگترین نهنگ بیت کوین آینده باشد

  • 16 فروردین 1401
  • بروزرسانی:
  • 2 دقیقه
  • 439 نفر
ترا می تواند بزرگترین نهنگ بیت کوین آینده باشد


بیت کوین (BTC) دارایی وثیقه انتخابی برای بزرگترین استیبل کوین غیرمتمرکز جهان بود و یکی از مدیران آن اظهار داشت که گزینه دیگری ندارند.

دو کوون، یکی از بنیانگذاران Terra، در صحبت با بلومبرگ در ۴ آوریل اعلام کرد که به دریافت بیت کوین برای حمایت از استیبل کوین این شرکت، TerraUSD (UST) ادامه خواهند داد.

Terra با خریدهای سنگین بیت کوین در هفته های اخیر سروصدای زیادی در جامعه کریپتو ایجاد کرده است و قصد دارد ذخایر بیت کوین خود را که در حال حاضر کمی بیش از ۳۰۰۰۰ است، به معادل ۱۰ میلیارد دلار افزایش دهد.

کوون به خرید بیت کوین ادامه خواهد داد

Kwon در بیانیه خود فراتر رفت و توضیح داد که Terra تا زمانی که UST صادر شود به خرید BTC ادامه خواهد داد.

هر کسی که یک دلار دیگر دارایی غیرمتمرکز را می سوزاند، می تواند UST، یک استیبل کوین غیرمتمرکز ایجاد کند. با ارزش بازار ۱۶.۵ میلیارد دلار، UST بزرگترین استیبل کوین غیرمتمرکز را نشان می دهد. تتر (USDT) که در بین تمام استیبل کوین ها رتبه اول را دارد، ارزش بازاری معادل ۸۲ میلیارد دلار دارد.

کوون میگوید: «ساده‌ترین راه برای درک این موضوع ممکن است این باشد که فکر کنیم از بیت‌کوین برای ایجاد یک ذخیره غیرمتمرکز فارکس برای استیبل کوین Terra استفاده می‌کنیم.

اگرچه مدیر اجرایی Terra گفت که آنها قادر به بازی در بازارهای بیت کوین نیستند، کیف پول متعلق به بنیاد (LFG) پشت استیبل کوین، بیست و نهمین آدرس بزرگ بیت کوین با مجموع ۳۰۷۲۷ بیت کوین است.

هنگامی که ذخایر Terra به سطح مورد نظر برسد، از تمام ذخایر دیگر شرکت پیشی خواهد گرفت و کوون و تیمش را به بزرگترین نهنگ بیت کوین تبدیل خواهند کرد.

اخبار بروز 

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchangeبرچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط