ترا لونا با شکست عجیب به زیر ۱۰ دلار رسید

  • 21 اردیبهشت 1401
  • بروزرسانی:
  • 2 دقیقه
  • 235 نفر
ترا لونا با شکست عجیب به زیر 10 دلار رسید


ترا لونا در ساعت ۵:۰۶ صبح UTC در صرافی بایننس به زیر مرز ۱۰ دلار سقوط کرد و به پایین ترین سطح روزانه ۹.۶۱ دلار رسید.

این ارز دیجیتال در حال حاضر در عرض یک هفته به میزان خیره کننده ۸۷ درصد کاهش یافته است. اکنون پس از سقوط خیره کننده، در CoinMarketCap زیر لایت کوین و بیت کوین کش قرار دارد.

ترا UST با ۰.۷۸ دلار معامله می شود و علیرغم اینکه گارد بنیاد لونا تمام ذخایر بیت کوین خود را برای تقویت استیبل کوین الگوریتمی به کار می برد، نتوانست پیوند خود را بازگرداند.

دو کوون، بنیانگذار پروژه، در توییتی اعلام کرد که به یک برنامه بهبود برای UST نزدیک شده است، اما اقدام قیمت نشان می دهد که سرمایه گذاران دیگر به Terra ایمان ندارند.

همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، جانت یلن، وزیر خزانه داری ایالات متحده اخیراً به انفجار Terra اشاره کرد تا در جریان استماع اخیر کنگره، مقررات مربوط به استیبل کوین را مورد بررسی قرار دهد.

قبل از سقوط، UST سومین استیبل کوین محبوب بود (فقط پس از تتر و کوین USD). چنین ارزهای رمزپایه ای برای ایجاد آرامش در زمان های آشفته طراحی شده اند. با این حال، اعتقاد بر این بود که جدا شدن Terra از دلار خود یکی از دلایل اصلی فروش اخیر است که به بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال سرایت کرد.

بازار عمده کوین در زمان نوشتن در رکود باقی می ماند. بیت کوین، بزرگترین ارز دیجیتال جهان، در حال حاضر با قیمت ۳۱۳۶۷ دلار در صرافی بیت استمپ معامله می شود. کوین پرچمدار همراه با اتریوم قرمز است. در همین حال سولانا، پولکادوت و کاردانو ضررهای دو رقمی داشته اند.

سقوط Terra احتمالاً بزرگترین باد مخالف برای بازار در آینده نزدیک خواهد بود.

اخبار بروز ارزهای دیجیتال

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchange

منبع خبر برچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط