تحلیل معامله‌گران در رابطه با قیمت بیت‌کوین در تابستان

  • 11 تیر 1401
  • بروزرسانی:
  • 4 دقیقه
  • 226 نفر


تحلیل معامله‌گران در رابطه با قیمت بیت‌کوین در تابستان

بحث در مورد وضعیت بازار کریپتو در چند هفته گذشته عنوان اصلی بوده است زیرا رسانه‌های بومی غیرکریپتو و معامله‌گران بیت کوین (BTC) و سرمایه‌گذاران دی‌فای را به دلیل سرمایه‌گذاری در دارایی‌های بدون ارزش بنیادی از بین می‌برند.  در همان زمان، تحلیلگران و معامله‌گران متبحر در حوزه ارزهای دیجیتال، به دنبال سرنخ‌هایی هستند که نشان می‌دهد چه زمانی بازار به پایین‌تر و معکوس خواهد رفت.

 سرمایه گذاران تازه کار به وضوح عصبی هستند و تعداد کمی از آنها نابودی طبقه دارایی در حال رشد را پیش بینی کرده اند، اما برای کسانی که برای چندین دوره در اطراف بوده اند، این بازار نزولی جدید فقط یکی دیگر از آتش سوزی های جنگلی است که در نهایت به یک اکوسیستم سالم تر منجر می شود.

 گام های بعدی برای بازار ارزهای دیجیتال موضوعی بود که به طور عمیق با مشارکت کننده Cointelegraph Crypto Jebb و تحلیلگر مستقل بازار Scott Melker مورد بحث قرار گرفت.  این زوج در مورد دیدگاه های خود در مورد اینکه چرا ارزش پیشنهادی بیت کوین همچنان قوی است و حرکت رو به جلو برای ارزهای دیجیتال برتر صحبت کردند.

در اینجا نگاهی به برخی از نکات کلیدی مورد بحث کریپتو جب و ملکر می اندازیم.

 بیت کوین همانطور که در ابتدا در نظر گرفته شده بود استفاده می شود

 معامله گران در درجه اول بر قیمت نقدی بیت کوین متمرکز هستند و از این واقعیت ابراز تاسف می کنند که به عنوان پوشش تورمی که بسیاری قول داده بودند عمل نمی کند، اما ملکر خاطرنشان کرد که عملکرد آن تا حد زیادی به کشور و وضعیت اقتصادی محل زندگی فرد بستگی دارد.

 ممکن است بیت کوین از نظر دلار آمریکا به میزان قابل توجهی کاهش پیدا کند، اما در مقایسه با کشورهایی مانند ونزوئلا که با تورم فوق العاده روبرو هستند، یا نیجریه، که جمعیت زیادی بدون بانک دارد، BTC به مردم راهی برای حفظ ارزش پول خود و انجام معاملات ارائه کرده است.

 یکی از بزرگترین کارکردهایی که توسط Melker برجسته شده است این است که بیت کوین اولین دارایی واقعی است که به مردم در سراسر جهان این توانایی را می دهد که اگر سیستم مالی فعلی برای آنها کار نمی کند، از آن خارج شوند.

 به گفته کریپتو جب، بیت کوین از نظر ترمودینامیکی سالم است، به این معنی که او به عنوان دارایی‌ای تعریف کرد که انرژی وارد شده به سیستم را نگه می‌دارد و آن را از طریق مواردی مانند تورم «نشت» نمی‌کند.

 بازار چه جهتی را در پیش خواهد گرفت؟

 در مورد آینده بازار، ملکر تاکید کرد که اگرچه ممکن است برای کسانی که سال‌ها در بازار بوده‌اند، به نظر نمی‌رسد پذیرش رمزارز به سرعت پیش می‌رود، «پذیرش بیت‌کوین سریع‌تر از اینترنت است.»

 هم کریپتو جب و هم ملکر پیشنهاد کردند که تغییر پارادایم به سمت سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال فقط به زمان بیشتری نیاز دارد زیرا افرادی که مشروط به سرمایه‌گذاری در مواردی مانند ۴۰۱k یا Roth IRA بوده‌اند و بیشتر سرمایه‌گذاران برای ترس از ریسک آموزش دیده‌اند.

 ملکر در پاسخ به منتقدان احتمالی که نوسانات بیت‌کوین را دلیل اصلی اجتناب از ارزهای دیجیتال می‌دانند، با اشاره به عملکرد ضعیف سهام‌هایی مانند نتفلیکس، فیس‌بوک، پی‌پال و صندوق‌های ARK کتی وودز، مشکلاتی را که اخیراً بازارهای سهام داشته‌اند، برجسته کرد.

 ملکر گفت

 «ماه گذشته اولین باری بود که فکر می‌کنم تحقیقی از مساری دیدم که می‌گفت هیچ جایی وجود ندارد که شما اساساً بتوانید پول را در یک طبقه دارایی قرار دهید و هر نوع ارزشی را ذخیره کنید.  و اگر پول نقد بمانید، ۸ درصد از قدرت خرید خود را با انجام این کار از دست داده اید.

 انتظار نزول بیشتری را در کوتاه مدت داشته باشید

 به گفته ملکر، وضعیت فعلی بازار ضعیف است و در کوتاه مدت، مهم است که به یاد داشته باشید که “روند دوست شماست” و احتمال کاهش بیشتر وجود دارد.

 با توجه به آنچه گفته شد، ملکر اشاره کرد که برخی از تحولات در راه است که می تواند به بازار کمک کند تا از آرامش خود خارج شود، از جمله چرخه انقباض فدرال رزرو که به طور تاریخی بر قیمت دارایی ها برای سه فصل اول چرخه انقباض فشار وارد کرده است تا زمانی که بازار با شرایط سازگار شود.

 ملکر گفت

 بهترین حدس من این است که تابستانی بسیار متلاطم، خسته کننده با حجم کم و نقدینگی کم داریم.  شاید پایین‌ترین قیمت‌ها را به دست آوریم، یا شاید فقط از ۱۷.۵ هزار دلار به ۲۲ هزار دلار یا ۲۳ هزار دلار کاهش می‌دهیم، چیزی شبیه به آن. سپس ما شروع می کنیم تا ببینیم بازار از چه چیزی در پایان سال ساخته شده است.”

اخبار بروز ارزهای دیجیتال

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchange

منبع خبر برچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط