تحلیل قیمت بیت کوین و ابراز نگرانی ها

  • 27 بهمن 1400
  • بروزرسانی:
  • 3 دقیقه
  • 366 نفر


تحلیلگران دیدگاه‌های متفاوتی در مورد چشم‌انداز کوتاه‌مدت بیت‌کوین ابراز می‌کنند، اما اکثر آنها موافق هستند که ۴۲۰۰۰ دلار سطحی است که باید تماشا کرد.

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می‌دهد که قیمت بیت‌کوین طی دو روز گذشته در محدوده ۴۱۵۰۰ تا ۴۳۰۰۰ دلار معامله شده است و با تشدید تنش‌ها بین اوکراین و روسیه، بسیاری از معامله‌گران نسبت به چشم‌انداز کوتاه‌مدت بیت‌کوین چندان خوش‌بین نیستند.

بازی انتظار برای ارزهای دیجیتال پس از اینکه بیت‌کوین (BTC) بار دیگر به زیر مقاومت ۴۳۰۰۰ دلار رسید و منتظر جرقه‌های در شتابی بود که می‌توان دوباره را تا محدوده ۵۰۰۰۰ دلار حفظ کرد، ادامه می‌یابد.

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می‌دهد که قیمت بیت‌کوین طی دو روز گذشته در حدود ۴۱۵۰۰ تا ۴۰۰ دلار انجام شده است و با تعداد زیادی از افراد خانواده‌ها در میان خانواده‌ها و روسیه، تعداد زیادی از افراد نسبت به خانواده‌ها را می‌بینند.

شیف از فالوورهایش خواست که “تصور کنید وقتی بیت کوین به زیر ۳۰۰۰۰ دلار برسد، این نمودار چقدر بد به نظر می رسد . همچنین گفت:

کاهش تا ۱۰۰۰۰ دلار مانند یک قفل به نظر می رسد، اما دلیلی وجود ندارد که باور کنیم این سطح به عنوان یک طبقه دائمی باقی می ماند.

مطالعه عمیق‌تری درباره شکل‌گیری نمودار فعلی توسط تحلیلگر رمزارز و کاربر مستعار توییتر TechDev ارائه شده است که نمودار زیر را منتشر کرده است که «محدوده بیت کوین یکساله» را به زیر محدوده‌های دو هفته‌ای تقسیم می‌کند.

“کراس اوور صعودی در حال رخ دادن است”

شواهدی مبنی بر اینکه قیمت بیت کوین به زودی می تواند شروع به صعود کند، توسط تحلیلگر بازار، کالب فرانزن، که نمودار زیر را با نگاهی به شمع های روزانه بیت کوین از اکتبر ۲۰۲۰ منتشر کرد، اشاره کرد.

فرانزن گفت،

شاخص‌های قرمز و سفید از تحلیل رگرسیون خطی برای اندازه‌گیری شیب رگرسیون در بازه‌های زمانی مختلف (آهسته در مقابل سریع) استفاده می‌کنند. کراس اوورها بسته به جهت صعودی/نزولی هستند. کراس اوور صعودی در حال رخ دادن است…”

آیا سقوط به زیر ۴۰۰۰۰ دلار یک تله خرس بود؟

کاهش اخیر قیمت بیت کوین به زیر سطح پشتیبانی در ۴۰۰۰۰ دلار توسط معامله گر کریپتو و کاربر مستعار توییتر Phoenix که نمودار زیر را منتشر کرد که نشان می دهد این نزول یک انحراف است که برای “ممکن کردن معامله گران از طرف اشتباه” و “به دام انداختن معامله گران شکست خورده” طراحی شده است. آنها را “بارگذاری اهداف بالاتر/پایین تر” می کند.

ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال اکنون به ۱.۸۹۲ تریلیون دلار می رسد و نرخ تسلط بیت کوین ۴۲.۵ درصد است.

اخبار بروز 

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchangeبرچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط