تحلیل قیمتی بیت کوین ۲۸ بهمن

  • 28 بهمن 1400
  • بروزرسانی: ۲ اسفند ۱۴۰۰
  • 2 دقیقه
  • 491 نفر


چندین شاخص فنی نشان می دهد که بیت کوین علیرغم نگرانی ها در مورد افزایش تورم و درگیری در اوکراین، در حال آماده شدن برای یک شکست است.

بازار ارزهای دیجیتال در وضعیت نوسانی قرار دارد زیرا سرمایه‌گذاران بار دیگر بر روی اقداماتی که فدرال رزرو ایالات متحده ممکن است برای مقابله با تورم فزاینده انجام دهد و بازارها متزلزل می‌شوند متمرکز شده‌اند، زیرا وضعیت در اوکراین همچنان متشنج است.

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می‌دهد که قیمت بیت‌کوین (BTC) در حدود سطح حمایت ۴۴۰۰۰ دلاری بوده است و معامله‌گران امیدوارند که الگوی نمودار سر و شانه معکوس منجر به شکست پایدار صعودی شود.

در اینجا یک نظرسنجی از آنچه که چندین تحلیلگر در بازار به دنبال حرکت رو به جلو هستند، ارائه شده است، زیرا مسائل جهانی از تورم تا جنگ همچنان حضور آنها را در بازار ارزهای دیجیتال محسوس می کند.

حجم On-Balance یک معکوس صعودی را نشان می دهد

تحلیلگر بازار و کاربر مستعار توییتر «IncomeSharks» اطلاعاتی در مورد آنچه ممکن است برای بیت‌کوین در پیش باشد بر اساس حجم موجود (OBV)، که یک شاخص حرکتی است که از جریان حجم برای پیش‌بینی تغییرات قیمت دارایی استفاده می‌کند، ارائه کرده است. که نمودار زیر را نشان می دهد که معکوس صعودی در اندیکاتور را برجسته می کند.

اگر بیت کوین ۴۲۰۰۰ دلار داشته باشد، صعود میکند

یک رویکرد صعودی مشابه در مورد قیمت فعلی بیت کوین توسط تحلیلگر و کاربر مستعار توییتر «CredibleCrypto» ارائه شد که نمودار بازه زمانی پایین‌تر زیر را منتشر کرد که نشان می‌دهد بیت‌کوین فضای بیشتری برای اجرا دارد.

قیمت بیت کوین ۲۵ درصد افزایش می یابد

تجزیه و تحلیل نهایی که شتاب بیت کوین را نیز در نظر گرفت، توسط تحلیلگر بازار و کاربر توییتر کالب فرانسن ارائه شد، که نمودار زیر را که شامل نوسانگر Williams%R است، یک شاخص حرکتی که سطح خرید و فروش بیش از حد را اندازه می گیرد، منتشر کرد.

به گفته فرانسن، «زمانی که یک نوسان کامل از «اشباع فروش» به « خرید بیش از حد » وجود دارد، نشان‌دهنده یک حرکت حرکتی است، رویدادی که از ژانویه ۲۰۲۰ تاکنون شش بار برای بیت‌کوین رخ داده است.

ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال اکنون به ۱.۹۹۹ تریلیون دلار می رسد و نرخ تسلط بیت کوین ۴۲ درصد است.

اخبار بروز 

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchangeبرچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط