تحلیل تکنیکال پولیگان (MATIC ) 27 بهمن

  • 27 بهمن 1400
  • بروزرسانی:
  • 2 دقیقه
  • 453 نفر
تحلیل تکنیکال پولیگان (MATIC ) 27 بهمن


قیمت MATIC اخیراً طبق یک شاخص فنی کلیدی به پایین ترین سطح محلی رسیده است که نشان می دهد پولیگان آماده بازگشت صعودی است. این توکن می تواند مرز بالایی الگوی فنی حاکم را ۲.۳۲ دلار در مرحله بعدی نشان دهد، اگر بالاتر از سطوح مقاومت مهم باشد.

نمودار قیمت پولیگان MATIC

قیمت MATIC یک کانال موازی صعودی در نمودار ۱۲ ساعته تشکیل داده است و چشم انداز صعودی را پیش بینی می کند. چند ضلعی می تواند مرز بالایی الگوی نمودار غالب را در ۲.۳۲ دلار در مرحله بعدی هدف قرار دهد، که همزمان با سطح گسترش فیبوناچی ۱۲۷.۲٪ است.

Polygon مرز پایینی الگوی فنی حاکم را ۱.۵۹ دلار به عنوان پشتیبانی در ۱۴ فوریه برچسب گذاری کرده است. در همان زمان، در حالی که قیمت MATIC به پایین ترین حد نوسان رسیده است، نشانگر معکوس حرکت (MRI) یک سیگنال پایین را به نمایش گذاشته است که نشان می دهد توکن در حال آماده شدن است. برای یک معکوس

قیمت MATIC با مقاومت فوری در میانگین متحرک ساده ۲۱ ساعته (SMA) در ۱.۷۹ دلار مواجه خواهد شد که با سطح اصلاحی فیبوناچی ۶۱.۸٪ تقاطع می کند. موانع اضافی ممکن است در مرز میانی الگوی فنی حاکم در ۱.۹۳ دلار ظاهر شود که همزمان با سطح اصلاحی فیبوناچی ۷۸.۶٪ است.

Polygon با بادهای مخالف اضافی در ۲.۰۰ دلار روبرو خواهد شد، جایی که SMA 100 دوازده ساعته و SMA 200 دوازده ساعته تلاقی می کنند، سپس در خط مقاومت ارائه شده توسط MRI در ۲.۱۰ دلار. تنها در صورتی که قیمت MATIC بتواند بر چالش های ذکر شده غلبه کند، توکن به هدف خوش بینانه ۲.۳۲ دلار می رسد.

با این حال، اگر فشار فروش افزایش یابد، قیمت MATIC می تواند به سمت خط اول دفاعی در سطح اصلاحی ۵۰% در ۱.۷۰ دلار و سپس در ۵۰ SMA دوازده ساعته در ۱.۶۵ دلار کاهش یابد.

پشتیبانی قابل اعتماد اضافی در مرز پایین الگوی فنی حاکم در ۱.۶۱ دلار ظاهر می شود، جایی که سطح اصلاحی فیبوناچی ۳۸.۲٪ نیز قرار دارد.

اخبار بروز 

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchangeبرچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط