تحلیل تکنیکال پولیگان ۲ اسفند

  • 2 اسفند 1400
  • بروزرسانی: ۴ اسفند ۱۴۰۰
  • 2 دقیقه
  • 369 نفر
تحلیل تکنیکال پولیگان 2 اسفند


قیمت پولیگان  MATIC علیرغم اصلاحات نزولی اخیر توانست بالاتر از یک جایگاه مهم باقی بماند. در نتیجه، Polygon یک شکل صعودی ایجاد کرده است که یک معکوس را پیش‌بینی می‌کند.

قیمت پولیگان  MATIC چشم به بهبودی دارد

قیمت MATIC در ۲۴ ژانویه سطح حمایت روزانه را در ۱.۴۴ دلار شکست، اما به سرعت بهبود یافت و به پایین ترین سطح خود در ۱.۵۰ دلار رسید. بهبودی که از آن زمان به بعد باعث ایجاد دو کاهش دیگر در حدود ۱.۵۰ دلار شد که منجر به کاهش سه برابری شد.

این ساختار فنی یک راه‌اندازی معکوس پایین است، بنابراین سرمایه‌گذاران می‌توانند انتظار داشته باشند که Polygon برای یک مانع فوری تلاش کند. شکن نزولی که از ۱.۷۵ دلار به ۲.۱۵ دلار افزایش یافته بود یک مانع مهم بود، اما به نظر می رسد چندین بار آزمایش آن را به اندازه کافی ضعیف کرده است تا گاوها بتوانند از آن عبور کنند.

بنابراین، قیمت MATIC احتمالاً با جهش از حمایت ۱.۵۰ دلار، سد مقاومت هفتگی را در ۱.۹۵ دلار دوباره آزمایش خواهد کرد. در برخی موارد، آلتکوین ممکن است تا یک عدد کامل گسترش یابد – ۲ دلار قبل از فکر کردن به اصلاح یا گاوهای نر در معرض فرسودگی. صرف نظر از این، قیمت MATIC به دلیل نوسانات به نفع گاوها است.

در حالی که همه چیز برای قیمت MATIC رو به افزایش است، افزایش بالقوه فشار فروش که آلتکوین را به سمت بستن کندل چهار ساعته زیر سطح حمایت فوری در ۱.۴۴ دلار سوق می‌دهد، پایین‌ترین قیمت را ایجاد می‌کند.

این توسعه احتمالات را به نفع خرس ها منحرف می کند و تز صعودی را باطل می کند. در این حالت، قیمت MATIC ممکن است ۱۵ درصد سقوط کند و سطح پشتیبانی ۱.۲۳ دلار را دوباره بررسی کند.

اخبار بروز 

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchangeبرچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط