تحلیل تکنیکال شیبا ۲۷ بهمن

  • 27 بهمن 1400
  • بروزرسانی:
  • 2 دقیقه
  • 496 نفر
تحلیل تکنیکال شیبا 27 بهمن


قیمت شیبا اینو با افزایش تصاعدی در ماه فوریه از یک منطقه حمایتی حیاتی عبور کرد. این راهپیمایی بستری را ایجاد کرد که به تسهیل گسترش رالی کمک کرد. SHIB در حال حاضر در حال آزمایش مجدد این مانع است و به خرابی اشاره دارد.

قیمت شیبا اینو به یک تعادل نیاز دارد

قیمت شیبا اینو بین ۶ فوریه و ۸ فوریه ۵۷ درصد افزایش یافت و به ۰.۰۰۰۰۳۵۱ دلار رسید. این روند تضعیف شد و شروع به تثبیت با ایجاد اوج های پایین تر در حین نزدیک شدن به منطقه تقاضای چهار ساعته کرد که از ۰.۰۰۰۰۲۷۴ دلار تا ۰.۰۰۰۰۲۸۹ دلار متغیر بود.

این مانع در تعیین سوگیری جهتی کوین میم بسیار مهم است. بسته شدن شمعدان چهار ساعته زیر ۰.۰۰۰۰۲۷۴ دلار، با ایجاد یک کاهش قیمت، پایه را باطل می کند. این توسعه کلیدی برای ایجاد یک اصلاح ۱۵ درصدی در سطح پشتیبانی ۰.۰۰۰۰۲۳۵ دلار است.

پشتیبانی از این تز نزولی کوتاه مدت برای قیمت Shiba Inu، مدل جهانی IntoTheBlock In/Out of the Money (GIOM) است. این شاخص روی زنجیره نشان می دهد که سطح حمایت پایدار بعدی از ۰.۰۰۰۰۱۵۰ دلار تا ۰.۰۰۰۰۲۲۰ دلار گسترش می یابد. در اینجا، تقریباً ۱۳۴۲۳۰ آدرس ۵۰۲.۵۸ تریلیون توکن SHIB را خریداری کردند.

اگر قیمت به محدوده‌های ذکر شده کاهش یابد، احتمالاً این دارندگان توکن‌های بیشتری جمع‌آوری می‌کنند، و احتمالاً قیمت شیبا اینو در طول یک روند نزولی پایه‌ای را تشکیل می‌دهد.

اعتبار بیشتر به یک پایان نزولی کوتاه مدت، مدل ارزش بازار ۳۰ روزه به ارزش واقعی (MVRV) است.

این معیار روی زنجیره برای تعیین میانگین سود/زیان سرمایه‌گذارانی که SHIB را در ماه گذشته خریداری کرده‌اند، استفاده می‌شود. در حال حاضر، MVRV در ۱۲.۴ درصد قرار دارد که نشان می دهد این سرمایه گذاران در سود هستند و اگر تصمیم به ثبت سود بگیرند، احتمالاً خطر فروش را به همراه خواهند داشت.

از سوی دیگر، اگر قیمت شیبا اینو از سد تقاضای ۰.۰۰۰۰۲۷۴ دلار به ۰.۰۰۰۰۲۸۹ دلار بازگردد، برای ایجاد یک بسته چهار ساعته کندل بالای ۰.۰۰۰۰۳۴۲ دلار، این تز نزولی را باطل می کند.

این پیشرفت نشان می‌دهد که گاوها در کنترل هستند و احتمالاً قیمت شیبا اینو را ۱۵ درصد به ۰.۰۰۰۰۳۹۲ دلار می‌رسانند.

اخبار بروز 

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchangeبرچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط