تحلیل تکنیکال سندباکس ۳ اسفند

  • 3 اسفند 1400
  • بروزرسانی:
  • 2 دقیقه
  • 530 نفر
تحلیل تکنیکال سندباکس 3 اسفند


قیمت سندباکس پس از سقوط اخیر خود در یک نقطه محوری قرار دارد، جایی که احتمالاً در جهت گیری جهت آن تجدید نظر می شود. جهش از جایگاه مذکور احتمالاً باعث یک روند صعودی می شود و به روند نزولی پایان می دهد.

بهبود قیمت سندباکس

قیمت سندباکس در پنج روز گذشته ۳۵ درصد سقوط کرده است که تقاضا برای خرید افزایش یافته است و از ۲.۶۹ دلار به ۳.۰۰ دلار رسیده است. این حرکت بسیار مهم است زیرا این مانع قبلاً به عنوان سکوی پرتاب SAND عمل می کرد.

بنابراین، اصلاح اخیر احتمالاً یک چرخش را ایجاد می کند و سپس یک روند بهبود سریع را آغاز می کند. این باید SAND را به آزمایش مجدد مانع ۳.۳۱ دلار سوق دهد و کل سود را به ۱۶ درصد برساند. در حالی که این حرکت صعودی است، یک سناریوی خوش بینانه شاهد کاهش قیمت Sandbox از ۳.۳۱ دلار و آزمایش مجدد مانع روانی ۴ دلار خواهد بود.

اگرچه بعید است، قیمت سندباکس می تواند در یک سناریوی بسیار صعودی، مانع مقاومت هفتگی را به ۴.۷۱ دلار برساند.

در حالی که همه چیز برای قیمت Sandbox رو به افزایش است، افزایش فعالیت در سمت فروش می‌تواند منجر به تلاش SAND برای شکستن منطقه تقاضای ۲.۶۹ تا ۳.۰۰ دلار شود. بسته شدن کندل روزانه زیر ۲.۶۹ دلار، پایین ترین سطح را ایجاد می کند و تز صعودی را باطل می کند.

این توسعه مسیر را برای خرس‌ها باز می‌کند تا کنترل را در دست بگیرند و به سقوط احتمالی ۱.۸۰ دلار اشاره کند. این حرکت نشان دهنده کاهش ۳۳ درصدی قیمت سندباکس است. با این حال، پس از سقوط، این مکان احتمالاً مکانی است که خریداران حاشیه‌ای ممکن است دوباره وارد شوند و روند صعودی را مجدداً حرکت دهند.

اخبار بروز 

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchangeبرچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط