تحلیل تکنیکال ریپل  ۲۸ بهمن

  • 28 بهمن 1400
  • بروزرسانی: ۲ اسفند ۱۴۰۰
  • 2 دقیقه
  • 455 نفر


قیمت ریپل (XRP) دارای دو منطقه نقدینگی حیاتی است که بازارسازان باید از بین آنها یکی را انتخاب کنند. محتمل ترین سناریو یک حرکت صعودی است که نقدینگی توقف خرید را جمع آوری می کند.

قیمت ریپل (XRP) به زودی منتشر می شود

قیمت XRP از ۱۲ فوریه تاکنون دو اوج و سه فرود سطح را تجربه کرده است. اتصال این نقاط نوسانی با استفاده از خطوط، تشکیل گوه در حال افزایش را نشان می‌دهد. این ساختار فنی یک نوسان ۹.۶ درصدی به ۰.۷۵۶ دلار را پیش‌بینی می‌کند که با اندازه‌گیری فاصله بین اولین نوسان بالا و نوسان پایین و افزودن آن به نقطه شکست در ۰.۸۳۶ دلار به دست می‌آید.

بنابراین، سرمایه گذاران می توانند انتظار داشته باشند که قیمت XRP به ۰.۷۵۶ دلار کاهش یابد، جایی که خریداران کنار گذاشته می توانند وارد عمل شده و انباشته شوند. صعودی که در نتیجه ایجاد می‌شود، کلیدی خواهد بود که ریپل از مانع ۰.۸۶۶ دلاری عبور کرده و به اولین استخر نقدینگی بالای ۰.۹۱۷ دلار می‌رسد.

پاکسازی این منطقه به سازندگان بازار اجازه می‌دهد تا توکن حواله را به ۱ دلار برسانند و نقدینگی توقف خرید را که بالای آن باقی مانده است، پاک کنند. این حرکت در مجموع باعث افزایش ۳۵ درصدی قیمت XRP خواهد شد و احتمالاً جایی است که بالاترین سطح محلی تشکیل می شود.

در حالی که همه چیز به دنبال قیمت XRP است، شکست سطح پشتیبانی ۰.۷۵۶ دلار احتمالاً توکن حواله را به ۰.۶۷۹ دلار در تلاش برای پر کردن شکاف ارزش منصفانه (FVG) خواهد رساند. یک سناریوی بعید این است که ریپل قبل از شروع یک روند صعودی، مانع ۰.۶۷۹ دلار را برچسب گذاری کند.

با این حال، اگر قیمت XRP یک کندل شش ساعته به زیر ۰.۶۷۹ دلار بسته شود، این تز صعودی را باطل می کند و نشان می دهد که سازندگان بازار احتمالاً آلت کوین را به ۰.۵۴۶ دلار برای نقدینگی توقف فروش سوق می دهند.

اخبار بروز 

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchangeبرچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط