تحلیل تکنیکال بیت کوین ۲۱ اسفند

  • 21 اسفند 1400
  • بروزرسانی:
  • 2 دقیقه
  • 542 نفر
تحلیل تکنیکال بیت کوین 21 اسفند


قیمت بیت کوین (BTC) به تثبیت ادامه می دهد و نتوانسته حرکت معنادار و پایداری را در هیچ جهتی ایجاد کند. در همین حال، XRP ریپل تنها آلتکوینی است که در بین ۱۰ آلتکوین برتر مشاهده می‌شود.

ادغام بیت کوین ادامه دارد

طی ۲۴ ساعت گذشته، قیمت بیت کوین نتوانست هیچ حرکت معنادار و پایداری را در هر دو جهت ایجاد کند و تقریباً دقیقاً همان جایی که دیروز بود در این مدت معامله می شود (حدود ۳۹۰۰۰ دلار).

این بدان معنا نیست که ما شاهد نوسانات نبودیم – برعکس. دیروز گزارش هایی منتشر شد مبنی بر اینکه ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه به پیشرفت در مذاکرات با اوکراین اعتراف کرده است. این باعث تقویت بازار شد و قیمت بیت کوین در کمتر از یک ساعت حدود ۳.۶ درصد افزایش یافت و به بالاترین سطح ۴۰.۲ هزار دلار رسید.

روی هم رفته، بیت کوین در ۲۴ ساعت گذشته حدود ۰.۳ درصد افزایش یافته است زیرا معامله گران به دنبال مسیر بعدی هستند.

بازار آلت کوین نیز در ۲۴ ساعت گذشته، به جز چند استثنا، نسبتا خسته کننده بود. همانطور که در نقشه حرارتی زیر مشاهده می شود، بیشتر ارزهای دیجیتال پیشرو، مانند بیت کوین، به صورت ثابت معامله می شوند.

یکی از آلتکوین هایی که امروزه بر خلاف جریان حرکت می کند ریپل است. XRP در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۷ درصد افزایش یافته است و در حال حاضر در حال آزمایش مقاومت در ۰.۸ دلار است. همچنین بهترین عملکرد از بین ۱۰ تای برتر است. در طرف دیگر این طیف، ما LUNA را داریم که ظاهراً پس از یک رالی بزرگ در حال خنک شدن است و اکنون ۸ درصد در روز کاهش یافته است.

در مجموع، بهترین عملکرد از ۱۰۰ ارز دیجیتال برتر، XIDO با افزایش ۳۰ درصدی است، در حالی که بدترین عملکرد، ANC با ۹ درصد کاهش است.

اخبار بروز 

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchangeبرچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط