تحلیل تکنیکال ارزدیجیتال ۲۶ اسفند

  • 26 اسفند 1400
  • بروزرسانی:
  • 3 دقیقه
  • 497 نفر


با جهش میانگین متحرک نمایی ۴ ساعته ارزدیجیتال، ۲۰ بیت کوین به بالای ۵۰ متحرک نمایی (EMA) آن، آوالانچ، بیت کوین کش و FLOW پیش بینی های فنی صعودی را در کوتاه مدت پیش بینی کردند. دو مورد آخر از این کریپتوها شاهد یک شکست الگو بودند، زیرا گاوها با فشار فروش مقابله کردند.

آوالانچ (AVAX)

از آنجایی که گاوها در نهایت فروش ژانویه را متوقف کردند، AVAX تا ۱۷ فوریه شاهد بازگشت سرمایه خیره کننده ۸۵.۲ درصدی بود. از آن زمان، دامنه نوسانی بین ۹۶ تا ۶۶ دلار پیدا کرده است.

آخرین مرحله نزولی نشان‌دهنده یک کانال پایین (زرد) بود که AVAX را به پایین‌تر از نقطه کنترل (قرمز، POC) و پشتیبانی از خط روند آن (سفید، خط چین) هدایت کرد. اما، با توجه به افزایش قدرت صعودی طی دو روز گذشته، alt شاهد جهش بیش از ۱۵ درصدی در نمودارهای خود بود. در نتیجه، AVAX POC خود را در حین آزمایش ۷۷ دلار بازپس گرفت.

در زمان انتشار، AVAX پس از ثبت افزایش ۹.۶۲ درصدی ۲۴ ساعته، ۷۵.۸۴ دلار معامله شد. شاخص RSI صعودی طی دو روز شاهد افزایش ۲۶ واحدی بود. هرگونه عقب نشینی کوتاه مدت از اینجا می تواند پشتیبانی آزمایشی را در نزدیکی خط روند پایین تر گوه رو به رشد خود پیدا کند. همچنین، با افزایش بیش از حد شکاف بین خطوط DMI، گاوها قبل از عقب نشینی احتمالی یک لبه کوتاه مدت داشتند.

بیت کوین کش (BCH)

با افزایش فاز نزولی، BCH به شدت سقوط کرد و حمایت یک ساله خود (در حال حاضر مقاومت) را در ۳۵۶ دلار از دست داد. پس از اصلاح بیش از ۲۸% (از ۱۰ فوریه)، alt با پایین ترین سطح ژانویه خود مطابقت داشت.

آخرین اصلاح شاهد یک گوه در حال سقوط (سفید) بود که باز هم پشتیبانی خط روند خود را (زرد، خط چین) آزمایش کرد. همچنین، BCH یک الگوی شمعدانی ستاره صبحگاهی را مشاهده کرد که یک شکست طرح‌دار را به سمت علامت ۳۰۲ دلار سوق داد.

در زمان انتشار، BCH با ۲۹۶ دلار معامله شد. RSI بین یک کانال بالا رشد کرد و بالاتر از خط میانی نزدیک شد. طی چند ساعت گذشته، با تلاش خرس‌ها برای مقابله با قدرت خرید، این الگو را شکست. همچنین، CMF لبه صعودی را تأیید کرد، زیرا به سمت بالای خط صفر تاب می‌خورد. این قرائت مستلزم افزایش جریان پول به BCH طی دو روز گذشته بود.

فلو (FLOW)

FLOW از آگوست سال گذشته در حال کاهش بوده است. گاوها تا زمانی که آلت به پایین‌ترین حد خود در ژانویه رسید، همیشه در یک وضعیت عقب مانده بودند.

پس از از دست دادن علامت حیاتی ۸.۲ دلار در ۶ ژانویه، FLOW بیش از نیمی از ارزش خود را از دست داد و در ۲۴ ژانویه به پایین ترین حد خود رسید. از آن زمان به بعد، در حالی که قیمت پایه ۵.۲ دلاری را پس گرفته است، به تدریج بهبود یافته است. فاز صعودی اخیر، alt را به بالای EMA 20/50 رساند و در عین حال از کانال پایین خود (زرد) خارج شد. اکنون، نقطه کنترل (قرمز) به ارائه مقاومت فوری برای alt ادامه داد.

در زمان انتشار، FLOW با ۵.۶۱ دلار معامله شد. RSI شاهد رشد تصاعدی از ناحیه اشباع فروش بود. اکنون، یک بسته ماندگار بالای مرز ۶۰ می‌تواند دروازه‌هایی را برای یک آزمون مجدد قلمروی بیش از حد خرید باز کند.

اخبار بروز 

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchangeبرچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط