تجمع عظیم ماتیک توسط نهنگ ها

  • 11 تیر 1401
  • بروزرسانی:
  • 3 دقیقه
  • 194 نفر
تجمع عظیم ماتیک توسط نهنگ ها


تجمع عظیم ماتیک توسط نهنگ ها

ماتیک، توکن بومی شبکه Polygon همچنان به آشفتگی بازار واکنش متفاوتی نشان می دهد.  این پس از آن اتفاق می افتد که قیمت کوین در اواسط ژوئن به ۰.۳۱ دلار به پایین ترین حد چند ساله خود رسید که دلیل آن بادهای مخالف فراوانی بود که در هشت ماه گذشته بازار ارزهای دیجیتال را تکان داد.

 این موج که تا کنون یکی از بزرگترین در میان دارایی های رمزنگاری شده است، علاقه زیادی را به شبکه لایه ۲ برانگیخته است و باعث شده است که سرمایه گذاران برای خرید این ارز دیجیتال هجوم آورند.

 هفته گذشته، کوین‌بیس، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال در ایالات متحده از نظر حجم معاملات، پشتیبانی Polygon را برای انتقال‌های اتریوم، MATIC و USDC ارائه کرد.  بر اساس این اعلامیه، این اقدام به دلیل نیاز به کاهش هزینه‌های بالای تراکنش‌های اتریوم و همچنین نیاز به افزایش انتقال‌های بین پل انجام شد.

 مشتریان Coinbase می‌توانند فیات خود را به ETH، MATIC، و USDC تبدیل کنند و با هزینه و زمان کمی پول کیف پول Polygon خود را تامین کنند، و این امر کاوش بیشتر در web3 را آسان می‌کند.

 شبکه‌های ساخته شده بر روی اتریوم یا موازی با آن مانند Polygon و Solana به دلیل کارمزدهای فوق‌العاده پایین و سهولت انتقال دارایی‌ها با سرعت بی‌سابقه‌ای محبوبیت پیدا می‌کنند.  امروز، ارزش کل قفل شده در پروتکل‌های لایه ۲ به بیش از ۳۰ درصد افزایش یافته است و بر اساس داده‌های DeFiLamma دارایی به ارزش ۱.۸۶ میلیارد دلار در Polygon قفل شده است.  در اکتبر سال گذشته، Polygon از نظر کاربران فعال از اتریوم پیشی گرفت، که نشان می دهد اشتهای سرمایه گذاران برای این پروتکل ها در اتریوم در حال افزایش است.

با توجه به اینکه Polygon با اجرای زنجیره‌های جانبی در کنار بلاک چین اصلی اتریوم، تراکنش‌های ارزان‌تر و سریع‌تری را ارائه می‌کند، ادغام آن با Coinbase احتمالاً شاهد حضور بیشتر کاربران و افزایش استفاده خواهد بود و به MATIC Polygon ارتقای معناداری می‌دهد.

 علاوه بر این، با ادامه فروش بازار کریپتو، به نظر می‌رسد سرمایه‌گذاران به سمت پروژه‌هایی حرکت می‌کنند که دورنمای طوفان‌های بازار را نشان می‌دهند.  این ترجیح در انباشت مداوم MATIC توسط سرمایه گذاران با کاهش قیمت ها مشاهده شده است.  به گفته شرکت داده‌های زنجیره‌ای ارزهای دیجیتال IntoTheBlock، پیش از جهش قیمت MATIC، افزایش زیادی در دارایی‌های نهنگ‌ها وجود داشت.

 هفته گذشته، یک روز پس از اعلام کوین بیس، IntoTheBlock نوشت: «افزایش ۹ درصدی اخیر در دارایی‌های بین ۱۰۰ میلیون و ۱ بیلیون MATIC، بزرگترین افزایش از نوامبر سال گذشته است.

گزارش Santiment همچنین نشان داد که «کوسه‌ها» و «نهنگ‌ها» MATIC حدود شش هفته است که در یک روند انباشتگی بسیار بزرگ بوده‌اند.

 در زمان نگارش، MATIC پس از ۲.۹۰ درصد افزایش در روز، با ۰.۴۶ دلار معامله می شود.  گفته می شود، در حالی که این توکن به طور قابل توجهی از پایین ترین سطح ماه گذشته افزایش یافته است، اما همچنان نسبت به بالاترین رقم دسامبر ۲.۹۲ دلار کاهش قابل توجهی دارد.

اخبار بروز ارزهای دیجیتال

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchange

منبع خبر برچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط