تتر ۱ میلیارد دلار USDT به اتریوم منتقل می کند

  • 22 اردیبهشت 1401
  • بروزرسانی:
  • 3 دقیقه
  • 358 نفر
تتر 1 میلیارد دلار USDT به اتریوم منتقل می کند


تتر 1 میلیارد دلار USDT به اتریوم منتقل می کند

به دنبال تحولات اخیر در حوزه استیبل کوین‌ها، تتر (USDT) اعلام کرد که در حال هماهنگی یک سوآپ زنجیره‌ای برای انتقال دارایی‌های USDT از TRC-20 ترون به اتریوم و بلاک‌چین Avalanche است.

تتر در توییتی اعلام کرد که ۱ میلیارد USDT از بلاک چین ترون به اتریوم منتقل خواهد شد. از سوی دیگر، ۲۰ میلیون USDT اضافی به بهمن تبدیل می شود. به گفته تتر، این امر کل عرضه استیبل کوین را تغییر نخواهد داد.

در چند دقیقه تتر با یک شخص ثالث هماهنگ می‌شود تا یک تعویض زنجیره‌ای انجام دهد و از Tron TRC20 به Ethereum ERC20، برای ۱B USDt و از Tron TRC20 به Avalanche برای ۲۰M USDt تبدیل شود. عرضه کل tether در طول این فرآیند تغییر نخواهد کرد.

این اعلامیه در بحبوحه ترس از سقوط استیبل کوین پس از شکست اخیر TerraUSD (UST) و Terra (LUNA) منتشر شد. جدای از این، USDT نیز نوسانات قیمتی را نشان داد و در روز پنجشنبه در بسیاری از سکوهای مبادلاتی به زیر ۰.۹۹ دلار سقوط کرد. در نتیجه، بسیاری نسبت به استیبل کوینی که بیشترین معامله را انجام داد و نشانه هایی از مبارزه را نشان می داد، ابراز نگرانی کردند.

با این حال، در مصاحبه ای با کوین تلگراف، پائولو آردوینو، مدیر ارشد فناوری تتر به معامله گران اطمینان داد که USDT مانند استیبل کوین های الگوریتمی مانند UST نیست. آردوینو گفت که تتر دارای یک “پرتفوی قوی، محافظه کارانه و نقدی است که از پول نقد و معادل های نقدی تشکیل شده است.” این شامل اسناد خزانه، وجوه بازار پول و دارایی اوراق تجاری است.

آردوینو همچنین خاطرنشان کرد که ترس، عدم اطمینان یا شک یا FUD مداوم پیرامون استیبل کوین‌ها در حال تبدیل شدن به یک جریان پول‌ساز برای برخی معامله‌گران است. او توضیح داد که برخی از شرکت‌ها USDT را زیر ۱ دلار در برخی صرافی‌ها خریداری می‌کنند و آن را با قیمت بالاتر از ۱ دلار در Bitfinex و وب‌سایت Tether بازخرید می‌کنند.

در بیانیه دیگری که توسط تتر منتشر شد، این شرکت تاکید کرد که مشتریان تأیید شده هنوز هم می توانند USDT را در وب سایت خود بازخرید کنند. ناشر استیبل کوین گزارش داد که حتی پس از بازخرید ۳۰۰ میلیون USDT در ۲۴ ساعت گذشته، با هیچ مشکلی مواجه نشده است.

در همین حال، بنیانگذار Terra، Do Kwon اخیراً برنامه هایی را برای بازگرداندن استیبل کوین UST به اشتراک گذاشته است. کوون توضیح داد که قبل از تثبیت مجدد UST، مسیر رو به جلو جذب عرضه استیبل کوینی است که می خواهد خارج شود.

به همین دلیل، Kwon افزایش امتیاز پایه را از ۵۰ میلیون به ۱۰۰ میلیون حق برداشت ویژه تایید کرد. علاوه بر این، بنیانگذار Terra گفت که آنها می توانند PoolRecoveryBlock را از ۳۶ به ۱۸ کاهش دهند. Kwon گفت که این به سیستم اجازه می دهد “UST را سریعتر جذب کند.”

اخبار بروز ارزهای دیجیتال

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchange

منبع خبر برچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط