تتر استیبل کوین جدید با پزو را راه اندازی کرد

  • 6 خرداد 1401
  • بروزرسانی:
  • 2 دقیقه
  • 318 نفر
تتر استیبل کوین جدید با پزو را راه اندازی کرد


تتر استیبل کوین جدید با پزو را راه اندازی کرد

تتر (USDT) دارایی دیجیتال جدیدی را راه‌اندازی کرده است که با وجود ابرهای تاریک اطراف استیبل کوین‌ها، به پزو ارز مکزیکی در شبکه‌های اتریوم (ETH)، ترون (TRX) و Polygon (MATIC) متصل می‌شود.

تتر در روز پنجشنبه در اطلاعیه ای به کوین تلگراف گفت که این توکن دارای علامت MXNT خواهد بود و در لیست استیبل کوین های ثابت فیات قرار می گیرد که شامل USDT متصل به دلار، EURT متصل به یورو و CHNT متصل به یوان چین است.

تتر داده‌هایی را که تقاضا برای بلاک چین و کریپتو را در میان شرکت‌های مکزیکی نشان می‌دهد، برجسته کرد و تاکید کرد که معتقد است فرصت منحصربه‌فردی برای ارائه یک گزینه انتقال دارایی ارزان‌تر در منطقه وجود دارد.

به گفته پائولو آردوینو، مدیر ارشد فناوری تتر، استفاده فزاینده از رمزنگاری در آمریکای لاتین تأثیر زیادی بر گسترش تجارت آن داشته است. آردوینو همچنین بیان کرد که انتشار یک استیبل کوین با پزو فرصتی را برای مردم مکزیک ایجاد می کند تا ارزش خود را ذخیره کنند و ادامه داد:

MXNT می تواند نوسانات را برای کسانی که می خواهند دارایی ها یا سرمایه گذاری های خود را از فیات به دارایی های دیجیتال تبدیل کنند، به حداقل برساند.

این تیم همچنین تاکید کرد که این توسعه با فراهم کردن یک محیط آزمایشی برای کاربران جدید ارزهای دیجیتال در منطقه، به بازار رو به رشد ارزش افزوده می‌دهد. علاوه بر همه اینها، بیان شد که MXNT می تواند پیشگامی برای انتشار بیشتر استیبل کوین های پزو پژدار باشد.

USDT در اوایل ماه مه در برخی از مبادلات اصلی زیر ۰.۹۹ دلار معامله شد که نشانه هایی از فشار را نشان داد. با این حال، مدیر ارشد فناوری Tether به جامعه اطمینان داد که می توانند به راحتی در برابر استفاده از ۳۰۰ میلیون توکن USDT در یک روز مقاومت کنند.

این شرکت همچنین در همان روز اعلام کرد که ۱ میلیارد USDT را از شبکه Tron به بلاک چین اتریوم و بهمن (AVAX) منتقل خواهد کرد. تصمیم مبادله در بحبوحه تشدید آشفتگی ها و نگرانی ها در بازار استیبل کوین گرفته شد که توسط TerraUSD (UST) و Terra (LUNA) تقویت شده است.

اخبار بروز ارزهای دیجیتال

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchange

منبع خبر برچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط