بیت کوین ۴.۳ درصد کاهش یافت

  • 7 خرداد 1401
  • بروزرسانی:
  • 2 دقیقه
  • 220 نفر
بیت کوین 4.3 درصد کاهش یافت


بیت کوین 4.3 درصد کاهش یافت

شبکه بیت کوین شاهد یک رویداد تاریخی در ۱۲ می بود، زمانی که مشکل شبکه به بالاترین حد خود یعنی ۳۱.۲۵۱ تریلیون رسید، زیرا ماینرها نزدیک به ۵۰۰۰۰ بیت کوین از ۲ میلیون توکن باقی مانده را استخراج کردند.

در حالی که جامعه بیت کوین به دلیل افزایش دشواری استخراج بلاک بیت کوین از انعطاف پذیری بیشتر شبکه خوشحال شد، مشکل شبکه افت ۴.۳۳ درصدی را ثبت کرد – از ۳۱.۲۵۱ تریلیون به ۲۹.۸۹۷ تریلیون در ۲۶ می.

همانطور که کوین تلگراف چندین بار گزارش کرده است، مشکل شبکه بیت کوین به طور مداوم در ده ماه گذشته به بالاترین حد خود رسیده است زیرا از افت شدید ۴۵.۴ درصدی بهبود یافته است – از ۲۵.۰۴۶ تریلیون در ۲۹ می ۲۰۲۱ به ۱۳.۶۷۳ تریلیون در ۲۲ ژوئیه ۲۰۲۱.

از آن زمان، مشکل شبکه بیت کوین شاهد رشد کل ۱۲۸.۵۶ درصدی بود که به بالاترین حد خود رسید. با این حال، علیرغم کاهش لحظه ای بیش از ۴٪، اکوسیستم BTC همچنان توسط امن ترین شبکه بلاک چین محافظت می شود.

دشواری شبکه بالاتر نیازمند قدرت محاسباتی بالاتری برای اعتبارسنجی و تأیید تراکنش‌های روی بلاک چین BTC است. در نتیجه، این امر با مشارکت در بیش از ۵۰ درصد از نرخ هش و انجام حملات دو برابری، از تسلط بازیگران بد بر شبکه جلوگیری می کند.

کوین تلگراف اخیراً با دانیا گونزالس، معاون جمهوری السالوادور مصاحبه کرد تا تأثیر اجتماعی پذیرش بیت کوین به عنوان ارز قانونی را بهتر درک کند.

به گفته گونزالس، السالوادور از طریق سرمایه گذاری های استراتژیک بیت کوین سود به دست آورد و سرمایه های تازه را برای ساخت زیرساخت هایی مانند بیمارستان دامپزشکی و مدرسه دولتی تغییر داد.

او گفت: «کاری که Nayib Bukele انجام داد خرید بیت کوین و کسب سود در یک لحظه استراتژیک خاص بود.

شبکه بیت کوین (BTC) زنجیره ۱۰ ماهه خود را شکست زیرا سختی شبکه ۴.۳۳ درصد کاهش یافت و در زمان نگارش این مقاله به ۲۹.۸۹۷ تریلیون رسید.

اخبار بروز ارزهای دیجیتال

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchange

منبع خبر برچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط