بیت کوین ۲۲۰۰۰ دلار را تماشا می کند

  • 5 تیر 1401
  • بروزرسانی:
  • 3 دقیقه
  • 414 نفر


شایعات مبنی بر اینکه نوسانات قیمت در آخر هفته بازار را از بین خواهد برد همچنان در دستور کار قرار دارد، در حالی که بیت کوین (BTC) در زمان نگارش این مقاله حدود ۲۱ دلار در نوسان است.

شاخص S&P 500 دومین هفته برتر سال ۲۰۲۲ را پشت سر گذاشت

طبق داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView، پس از بسته شدن شدید سهام ایالات متحده در هفته، BTC/USD در آخرین محدوده معاملاتی بسیار بالا بود.
همانطور که مفسر بازار، Holger Zschaepitz گفت، شاخص S&P 500 دومین هفته بهترین هفته خود را در سال ۲۰۲۲ بسته است که نشان دهنده کاهش جزئی در دارایی های پرریسک است.
از ماه می، بیت کوین در مسیری قرار دارد که در اولین بسته شدن شمع سبز هفتگی خود، سودهای جزئی، هرچند اندک، به ثبت برساند.
با این حال، بر اساس منابع تجزیه و تحلیل زنجیره ای مواد شاخص (MI) هر چیزی ممکن است قبل از بسته شدن هفتگی اتفاق بیفتد.
MI با اشاره به اقدام قیمت آخر هفته قبل، به دنبال کنندگان توییتر خود توصیه کرد در غیاب حجم روزهای هفته بی تفاوت نمانند. او در بخشی از پست خود نوشت: “اگر بیت کوین بتواند میانگین متحرک ۲۰۰ هفته ای (WMA) را بالا ببرد، جا برای کار وجود دارد.
MI داده های دفترچه سفارش صرافی جهانی ارز دیجیتال Binance را در نمودار به اشتراک گذاشت و اطلاعاتی در مورد برنامه های خرید و فروش معامله گران ارائه کرد. درست پایین تر از قیمت نقدی، از نظر حجم تا ۱۹ هزار دلار حمایت کمی وجود داشت، در حالی که برعکس، مقاومت سنگین درست بالای ۲۲۰۰۰ دلار وجود داشت.

طبق منابع مختلف، این بالاترین میزان WMA 200 هفته ای مهم برای BTC/USD را نشان می دهد و برای خرس ها ضروری است که به نام تغییر روند عقب نشینی کنند.

آلت کوین ها برای اولین هفته سبز بسته شدن از ماه مارس آماده می شوند

آلت کوین ها نیز آرام ماندند و هفته ای چشمگیر از رشد را در میان بازار کلان تاسف بار دنبال کردند.
چند توکن در میان ده ارز دیجیتال برتر از نظر ارزش بازار در زمان نگارش این مقاله حدود ۳۰ درصد بیشتر از یک هفته پیش بودند.
در میان توکن های مورد بحث، اتر (ETH) نیز وجود دارد که حدود ۱۲۰۰ دلار با افزایش ۲۸ درصدی است.
در یک پست سفارشی اختصاصی، MI اظهار داشت که ETH/USD در حال آزمایش مجدد ۲۰۰WMA است، اما ممکن است این مشکل همچنان پابرجا باشد.
#ETH با یک آزمایش مجدد قانونی ۲۰۰ WMA روی میزان صدای آخرین سیگنال پیش‌شناخت روند. می‌خواهید شمع هفته آینده را با یک کندل و باز و بسته در بالای آن ببینید، بدون اینکه برای تأیید اعتبار، شمع‌های پایین‌تری را انجام دهید. نگران هستیم که WMA 21 از ۱۰۰ WMA عبور کند و دامپ دیگری را راه اندازی کند.
از سوی دیگر، شیبا اینو (SHIB) نسبت به هفته گذشته ۵۰ درصد افزایش داشت و پولیگون (MATIC) با ۷۰ درصد افزایش هفتگی به میدان آمد.

Michael van de Poppe، یکی از همکاران Cointeleraph، فکر می‌کند که در حال حاضر هیچ مانعی برای ورود به بازار ارز دیجیتال وجود ندارد.
او به دنبال کنندگان توییتر خود گفت: «ما در زمان بسیار خوبی هستیم تا به دنبال آلتکوین هایی بگردیم که می خواهید مالک آن باشید.
در سال ۲۰۲۱، همه رویای خرید این آلتکوین‌ها را با قیمت‌های پایین در سر می‌پرورانند. اکنون این فرصت وجود دارد، اما مردم جرات تصمیم‌گیری ندارند.
ارزش بازار آلتکوین در طول هفته ۳۷ میلیارد دلار افزایش یافته است و اولین کندل سبز خود را از ماه مارس به صورت هفتگی ثبت کرده است.

اخبار بروز ارزهای دیجیتال

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchange

منبع خبر برچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط