بیت کوین و ارزهای دیجیتال خبرهای خوب برای بازار کریپتو دارند

  • 7 فروردین 1401
  • بروزرسانی:
  • 3 دقیقه
  • 468 نفر
بیت کوین و ارزهای دیجیتال خبرهای خوب برای بازار کریپتو دارند.


بیت کوین با افزایش اتریوم، BNB، XRP، سولانا و کاردانو برای زلزله ۱۰ تریلیون دلاری آماده می شوند.

پس از اینکه یکی از مقامات ارشد روسیه گفت که این کشور بیت کوین را به عنوان پرداخت برای صادرات انرژی خود می پذیرد، قیمت بیت کوین به بیش از ۴۵۰۰۰ دلار در هر بیت کوین جهش کرد. در همین حال، قیمت اتریوم در آستانه ارتقای مورد انتظار، به افزایش خود ادامه داده است.

فینک این هفته در نامه ای به سهامداران بلک راک نوشت: «از آنجایی که شاهد افزایش علاقه مشتریان خود هستیم، بلک راک در حال مطالعه ارزهای دیجیتال، استیبل کوین ها و فناوری های اساسی است تا بفهمد چگونه می توانند به ما در خدمت به مشتریان خود کمک کنند.

فینک قبلا بیت کوین و کریپتو را رد کرده بود و در مصاحبه ای با CNBC در سال گذشته گفت که تقاضای زیادی برای کریپتو نمی بیند. در ماه فوریه، Coindesk گزارش داد که بلک راک در حال آماده شدن برای دنبال کردن سایر غول‌های وال استریت از جمله گلدمن ساکس، مورگان استنلی و سیتی در خدمات کریپتو است و قصد دارد به مشتریان اجازه دهد با تعهد دارایی‌های رمزنگاری به عنوان وثیقه، از بلک راک وام بگیرند.

در این هفته، گلدمن اولین بانک بزرگ ایالات متحده شد که ارز دیجیتال را از طریق پیشخوان داد و ستد کرد و با بانک تاجر کریپتو گلکسی دیجیتال برای ارائه ابزار مرتبط با بیت کوین به نام گزینه غیر قابل تحویل همکاری کرد.

فینک، که پنج سال پیش بیت کوین را به عنوان “شاخص پولشویی” نامید، به حمله روسیه به اوکراین و تحریم های مالی گسترده ای که علیه این کشور اعمال شد به عنوان یک کاتالیزور برای پذیرش جریان اصلی رمزارزها اشاره کرد.

فینک نوشت: «جنگ کشورها را وادار خواهد کرد تا وابستگی ارزی خود را دوباره ارزیابی کنند. حتی قبل از جنگ، چندین دولت به دنبال ایفای نقش فعال‌تر در ارزهای دیجیتال و تعریف چارچوب‌های نظارتی که تحت آن عمل می‌کنند، بودند.

به گفته فینک، جنگ در اوکراین نظم جهانی را که از زمان پایان جنگ سرد برقرار بود، بر هم زده است، او پیش‌بینی کرد که این جنگ به جهانی‌سازی که در سه دهه گذشته تجربه کرده‌ایم پایان خواهد داد.

او نوشت: “این باعث شده بسیاری از جوامع و مردم احساس انزوا کنند و به درون خود نگاه کنند.” من معتقدم که این امر باعث تشدید دوقطبی شدن و رفتار افراطی شده است که امروز در سراسر جامعه شاهد آن هستیم.»

اظهارات فینک با سایرین در دنیای مالی که تحریم‌های سختگیرانه روسیه را که شامل حذف بانک‌های این کشور از سرویس پیام‌رسانی بین بانکی سوئیفت و محدودیت‌های اعمال شده بر ذخایر ارزی بانک مرکزی می‌شود، به‌عنوان متزلزلی در سیستم می‌دانند.

در ماه مارس، یک تحلیلگر Credit Suisse گفت که جنگ روسیه در اوکراین نظم مالی جدیدی را ایجاد می کند که می تواند قیمت بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال را افزایش دهد.

اخبار بروز 

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchangeبرچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط