بیت کوین همزمان با افت وال استریت در ۲۷ ژوئن سقوط کرد

  • 6 تیر 1401
  • بروزرسانی:
  • 2 دقیقه
  • 352 نفر


بیت کوین (BTC) با افت وال استریت در افتتاحیه در ۲۷ ژوئن سقوط کرد.

۲۵۰۰۰ دلار بحرانی

طبق داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView، جفت BTC/USD از بازارهای سهام در حال سقوط در هفته آخر ژوئن پیروی کرد.

این جفت که در زمان ترجمه زیر ۲۱۰۰۰ دلار بود، پس از یک آخر هفته نسبتاً آرام به پایین ترین سطح قیمت در سه روز گذشته رسید.

سرمایه گذاران عموماً باور ندارند که روند صعودی وجود داشته باشد و انتظارات برای روند نزولی ادامه دارد. بیت کوین همچنان زیر میانگین متحرک ۲۰۰ هفته ای حساس ۲۲۴۳۰ دلار معامله می شود.

مایکل ون دی پوپ، تحلیلگر کوین تلگراف، اظهار داشت: که سطوح پایین تر نیز ممکن است بیاید که سرمایه گذاران را به سمت باز کردن موقعیت های خرید سوق می دهد. این تحلیلگر با بیان اینکه حمایتی در حدود ۲۰۳۲۵ دلار و ۲۰۱۰۰ دلار وجود دارد، توضیح داد که اگر این حمایت ها جواب ندهد، امکان بازگشت به ۱۹ هزار دلار وجود دارد.

یکی دیگر از تحلیلگران، Credible Crypto، شرایط لازم را برای عدم مشاهده مجدد سطوح ۱۷۶۰۰ دلاری در این ماه برشمرد. یکی از آنها تست باند ۳۰ هزار دلاری است.

این تحلیلگر گفت: “اگر ما موفق شویم از ۲۵۰۰۰ دلار عبور کنیم و به ۳۰،۰۰۰ دلار – ۲۸، ۲۹، ۳۰،۰۰۰ دلار برسیم – فکر نمی کنم دیگر به انتها برسیم.”

بنابراین اگر قرار است شاهد پایین‌ترین قیمت‌های جدید باشیم، فکر می‌کنم قبل از رسیدن به ۲۵۰۰۰ دلار باشد.

برای اولین بار، بیت کوین، که در راه بسته شدن قیمت نزولی زیر ۲۰۰ WMA است، نشان می دهد که بازار نزولی فعلی متفاوت از سایرین است.

بیت کوین از کیف پول های صرافی خالی می شود

از سوی دیگر، داده هایی نیز وجود دارد که نشان می دهد سرمایه گذاران از پایین خرید می کنند.

در حالی که صرافی ها با کوین هایی که حدود ۲۰ هزار دلار خریداری کردند در دستور کار بود، عرضه بیت کوین صرافی ها در روزهای اخیر کاهش زیادی داشته است.

بر اساس داده‌های منبع تحلیل زنجیره‌ای Glassnode، بیشترین تغییر در تعداد بیت‌کوین‌هایی که در صرافی‌ها نگهداری نمی‌شوند در ۲۶ ژوئن مشاهده شد.

میانگین تغییر ۳۰ روزه در مقدار BTC نگهداری شده در صرافی ها ۱۵۳,۸۴۹ BTC بود.

اخبار بروز ارزهای دیجیتال

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchange

منبع خبر برچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط