بیت کوین نتوانست از ۴۰ هزار دلار فراتر رود

  • 24 اسفند 1400
  • بروزرسانی:
  • 2 دقیقه
  • 460 نفر


بیت کوین (BTC) در ۱۵ مارس دچار یک فشار کوتاه موقعیت شد، در حالی که گاوها همچنان در تلاش برای شکستن مقاومت ۴۰ هزار دلاری هستند.

سرمایه گذاران تحت تأثیر اقدامات قیمت قرار نمی گیرند

طبق داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView، BTC/USD پس از رسیدن به زیر حد روانی در سه‌شنبه شب به سطوح قبلی بازگشته است.

پس از اینکه اتحادیه اروپا مکانیسم قانونی ممنوعیت ارزهای دیجیتال با الگوریتم های اثبات کار را رد کرد، بیت کوین الگوی محبوب «بارت» را ایجاد کرد.

اگرچه این مرحله مهم بود، اما تأثیر زیادی بر قیمت بیت کوین نداشت.

مایکل ون د پوپ، تحلیلگر کوین تلگراف، اظهار داشت: “آلت کوین ها دوباره نسبت به بیت کوین ضعیف به نظر می رسند. بیت کوین هنوز در حال تثبیت است. صادقانه بگویم، اینها نشانه های خوبی برای بازارها نیستند.”

بیت کوین از آنجایی که در بازه های زمانی روزانه غیرفعال بوده است، چندین ماه در محدوده معاملاتی خاصی گیر کرده است.

داده‌های انحلال از منبع نظارت زنجیره‌ای Coinglass فعالیت محدودی را در بازار مشتقات پس از افزایش کوتاه‌مدت قیمت نشان می‌دهد. ارزش پوزیشن های بیت کوین نقد شده در ۲۴ ساعت گذشته ۴۷ میلیون دلار اندازه گیری شد.

حجم بزرگ ۳۹ هزار دلاری بیت کوین

Lex Moskovski، مدیرعامل Moskovski Capital با تمرکز بر شاخص‌های زنجیره‌ای، توجه را به اهمیت تاریخی سطوح قیمت لحظه‌ای فعلی جلب کرد.

شاخص ها نشان می دهند که تعداد بیت کوینی که آخرین بار در ۳۹۰۰۰ دلار جابجا شده است از هر سطح قیمت دیگری فراتر می رود. به گفته مسکوسکی، این اقدام قیمت در ماه مارس را به “مادر همه ادغام ها” تبدیل می کند.

اخبار بروز 

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchangeبرچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط