بیت کوین می تواند به زیر ۲۰۰۰۰ دلار کاهش یابد

  • 7 خرداد 1401
  • بروزرسانی:
  • 3 دقیقه
  • 337 نفر
بیت کوین می تواند به زیر 20000 دلار کاهش یابد


هر سرمایه‌گذار بیت‌ کوین در جستجوی سیگنال‌هایی است که نشان می‌دهد بازار به پایین‌ترین حد خود نزدیک می‌شود، اما اقدام قیمت این هفته نشان می‌دهد که ما هنوز به آنجا نرسیده‌ایم.

شواهدی از این را می توان با نگاهی به بازده ماهانه بیت کوین (BTC) پیدا کرد، که با کاهش سریع مواجه شد که “به یکی از بزرگترین کاهش بازده ماهانه برای طبقه دارایی در تاریخ خود تبدیل شد.” خبرنامه جدید Blockware Solutions Market Intelligence.

بیت کوین به تجارت در محدوده معاملاتی باریک فزاینده ای ادامه می دهد که با افزایش فشارهای اقتصادی جهانی به آرامی به سمت نزولی فشرده می شود.

اینکه آیا قیمت همچنان به روند کاهشی خود ادامه می دهد یا خیر، موضوع مورد بحث در میان تحلیلگران رمزارز است و نظر غالب فعلی به کاهش بیشتر اشاره دارد.

تا زمانی که ۴۵۰۰۰ دلار باز پس گرفته نشود، تحلیلگران شاهد نزول خواهند بود

طبق گفته‌های Blockware Solutions، شاخص‌های مختلفی وجود دارد که به چشم‌انداز نزولی اشاره می‌کند تا زمانی که بیت‌کوین زیر محدوده ۴۵۰۰۰ تا ۴۷۰۰۰ دلار معامله می‌شود.

بیت کوین سال ۲۰۲۲ را با ۴۶۲۰۰ دلار شروع کرد در حالی که میانگین متحرک بدنه نمایی ۱۸۰ هفته ای، که وزن بیشتری به اقدامات اخیر قیمت می دهد، نشان می دهد که لحظه ای برای BTC در حال کاهش است و در حال حاضر روی ۴۷۱۶۶ دلار قرار دارد.

هدلرهای کوتاه مدت، که به عنوان کسانی که کمتر از ۱۵۵ روز در بازار بوده اند، تعریف می شود، به ویژه از ضعف بازار آسیب جدی دیده اند، به طوری که مبنای هزینه کوتاه مدت فعلی در ۴۵۰۳۸ دلار است.

در مجموع، این داده‌ها نشان می‌دهند که تا زمانی که قیمت آن کمتر از ۴۵۰۰۰ دلار باشد، احساسات برای BTC نزولی باقی خواهد ماند.

علی‌رغم تحلیل‌های فعلی بدبختی و تاریکی، نشانه‌هایی وجود دارد که نشان می‌دهد بازار ممکن است در روند جستجوی پایین باشد.

طبق آخرین خبرنامه Glassnode Uncharted، پس از سقوط بیت کوین به زیر ۳۰۰۰۰ دلار در اوایل ماه مه، «فعالیت شبکه با تغییر عرضه بیشتر در حالی که ارزش شبکه کاهش یافت، افزایش یافت.»

به گزارش گلس‌نود،

“این پدیده از لحاظ تاریخی نشان دهنده یک فرصت خرید بزرگ است.”

برای حمایت بیشتر از این ادعا که بیت کوین در حال حاضر در یک منطقه خرید خوب است، این گزارش به جریان خواب تعدیل شده توسط نهاد اشاره کرد که در منطقه ای که قبلاً منطقه خرید بهینه در نظر گرفته می شد، تثبیت شده است.

به همین ترتیب، Blockware Solutions چندین نقطه داده را مشاهده می کند که نشان می دهد بازار ممکن است در جستجوی پایین باشد، از جمله Mayer Multiple، معیاری که قیمت فعلی بازار را با میانگین متحرک ۲۰۰ روزه مقایسه می کند، که در حال حاضر «نزدیک به برخی از قیمت ها است. کمترین میزان قرائت ثبت شده

در حالی که چندین نقطه داده تایید می کند که بازار کریپتو در بازار نزولی قرار دارد، نشانه هایی وجود دارد که فرسودگی فروشنده ممکن است به حد خود رسیده باشد و بازار به دنبال پایین ترین سطح خود است. جایی که در نهایت پیدا می شود ناشناخته باقی مانده است، اما چندین شاخص در حال حاضر به سطح قابل قبولی از حمایت نزدیک به سطح ۲۱۰۰۰ دلار اشاره می کنند.

اخبار بروز ارزهای دیجیتال

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchange

منبع خبر برچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط