بیت کوین محدوده ۲۰ هزار دلاری را حفظ میکند

  • 5 تیر 1401
  • بروزرسانی:
  • 3 دقیقه
  • 360 نفر
بیت کوین محدوده 20 هزار دلاری را حفظ میکند


از زمانی که سرمایه‌گذاران اولیه بیت‌ کوین (BTC) میلیونرها را آگاه کردند، زیرا اکوسیستم در کنار جریان اصلی اینترنت به محبوبیت فوق‌العاده‌ای دست یافت، سرمایه‌گذاران در سرتاسر جهان عجله داشتند تا از ۲۱ میلیون بیت‌کوین – هر بار یک ساتوشی – جمع‌آوری کنند.
با توجه به اینکه بیت کوین اخیراً برای اولین بار از سال ۲۰۲۰ در محدوده ۲۰۰۰۰ دلار معامله می شود، سرمایه گذاران کوتاه مدت فرصت کوچکی برای دستیابی به رویای خود برای داشتن حداقل ۱ بیت کوین پیدا کردند. در ۲۰ ژوئن، کوین تلگراف گزارش داد که تعداد آدرس های کیف پول بیت کوین حاوی یک بیت کوین یا بیشتر تنها در ۷ روز ۱۳۰۹۱ افزایش یافته است.
در حالی که تعداد کل آدرس‌های دارای ۱ بیت کوین در روزهای آینده کاهش فوری داشت، جامعه کریپتو در ردیت همچنان از سرمایه‌گذاران جدید ارز دیجیتالی استقبال می‌کند که راه خود را برای تبدیل شدن به یک آلت کوین بازدارند.

Redditor arbalest_22 که اسکرین شات بالا را به اشتراک گذاشت، فاش کرد که جمع آوری ۱ بیت کوین طی چند ماه از ۱۴ فوریه ۲۰۲۱ در مجموع ۳۵ هزار دلار طول کشیده است. با نشان دادن حمایت بیشتر از اکوسیستم بیت کوین، Redditor قصد دارد به تهیه ساتوشی ها یا نشستن تا زمانی ادامه دهد. او بیش از ۲ بیت کوین جمع می کند.
Arbalest_22 شروع به خرید BTC از صرافی رمزارز Coinbase کرد، اما بعداً به دلیل کارمزدهای کمتر شروع به استفاده از Strike کرد. آنها با به اشتراک گذاشتن نگاهی به برنامه های آینده خود اظهار داشتند:
«امیدوارم در آینده بتوانم با آن رفتار بیشتری داشته باشم، مانند رفتار افراد ثروتمند با املاک و مستغلات و گرفتن وام در برابر آن. سپس همانطور که ارزش دارد فقط وام قدیمی را با وام جدید پرداخت کنید.»
به همین ترتیب، یکی دیگر از کاربران Reddit Evening-Main-5860 نیز در مورد توانایی ۱ بیت کوین پس از پیروی از استراتژی میانگین گیری هزینه دلار (DCA) پست کرد، که در آن آنها به طور منظم مقادیر کمتری از BTC را در مدت زمان طولانی خریداری می کردند.

بر اساس داده‌های Glassnode، بین ۱۵ ژوئن تا ۲۵ ژوئن، تعداد کل آدرس‌های کیف پول بیت‌کوین که بیش از ۱ بیت کوین دارند، ۸۷۳ عدد افزایش یافت.
در حالی که کاهش قیمت بیت کوین توسط بسیاری به عنوان یک فرصت سرمایه گذاری تلقی می شود، روند جستجوی گوگل تمایل سرمایه گذاران دیگر را به گمانه زنی در مورد از بین رفتن آن نشان می دهد.
نتایج جستجوی گوگل منعکس کننده اوج نگرانی برای بازارهای ارزهای دیجیتال پس از هفته ها فروش بی امان در قیمت دارایی ها است.

اخبار بروز ارزهای دیجیتال

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchange

منبع خبر برچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط