بیت کوین قبل از فدرال رزرو افزایش یافت

  • 14 اردیبهشت 1401
  • بروزرسانی:
  • 2 دقیقه
  • 300 نفر
بیت کوین قبل از فدرال رزرو افزایش یافت


بیت کوین (BTC) پیش از نشست مهم فدرال رزرو در ۴ مه به روند نوسان قیمتی کلاسیک خود ادامه می دهد.

آخرین امید گاوها داده های تاریخی است.

بر اساس داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView، جفت BTC/USD از زمانی که سه‌شنبه شب به ۳۷۶۰۰ دلار کاهش یافت، بین سطوح مقاومت و پشتیبانی در نوسان بوده است.

با حرکت صعودی کوچکی که در طول روز پیدا کرد، این جفت از ۳۹۰۰۰ دلار فراتر رفت و به سرمایه گذاران روزانه فرصتی برای استراحت ارائه کرد.

در حالی که بیت کوین قدرت خود را در برابر محرک های کلان حفظ می کند، بازارها برای نوسانات احتمالی ناشی از فدرال رزرو آماده می شوند.

نشست دو روزه کمیته بازارهای آزاد فدرال (FOMC) و کنفرانس مطبوعاتی که بلافاصله پس از آن برگزار می شود از امروز آغاز می شود.

در حالی که نشانه‌های آرامش‌بخش زیادی برای گاو نر وجود نداشت، برخی به مقایسه‌های تاریخی روی آوردند. چرخه قبلی افزایش نرخ بهره فدرال رزرو در سال ۲۰۱۵ آغاز شد و این نقطه عطف برای بیت کوین در دسامبر ۲۰۱۷ زمانی که کوین به اوج خود رسید به پایان رسید.

سرمایه گذار و تحلیلگر معروف Rekt Capital اظهار داشت: “BTC در حال حاضر در حال آزمایش مقاومت چند هفته ای است.”

“اگر این شکسته شود، روند نزولی که برای چندین هفته ادامه داشته است پایان می یابد و BTC شروع به افزایش می کند.”

دارنده بزرگترین ذخایر سازمانی بیت کوین در جهان گفت که اگر بیت کوین شروع به سقوط کند، خریدهای خود را تسریع می بخشد تا به پایین کلان برسد.

مدیر مالی شرکت Phong Le طی صحبت در جلسه درآمد Q1 توضیح داد که تحت چه شرایطی تماس های حاشیه ای برای وام های تضمین شده بیت کوین دریافت می شود.

ما وام را با نسبت اعتبار به ارزش ۲۵ درصد دریافت کردیم، در حالی که نرخ سود با نسبت اعتبار به ارزش ۵۰ درصد است. بنابراین تا زمانی که مارجین فراخوانی دریافت کنیم، بیت کوین باید نیمی از ارزش خود را از دست بدهد و به ۲۱۰۰۰ دلار سقوط کند.

با این حال، ممکن است تا زمانی که این نرخ به ۵۰ درصد برسد، بیت کوین های بیشتری را در بسته وثیقه سپرده گذاری کنیم، بنابراین این سناریو ممکن است هرگز اتفاق نیفتد.

اخبار بروز ارزهای دیجیتال

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchange

منبع خبر برچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط