بیت‌ کوین شاهد بازار نزولی طولانی خواهد بود

  • 12 تیر 1401
  • بروزرسانی: ۱۸ تیر ۱۴۰۱
  • 3 دقیقه
  • 285 نفر


هیچ نشانه‌ای از افزایش یا نزول قابل توجهی برای قیمت BTC وجود ندارد، اما داده‌های حجمی نشان می‌دهد که ممکن است طی چند هفته یا کمتر به پایین‌تر برسد.

کاهش اخیر بیت کوین (BTC) در ۲ جولای ادامه یافت.

روند نزولی بیت‌ کوین ادامه دارد

بر اساس داده‌های Cointelegraph Markets و TradingView، BTC/USD در آخر هفته ۱۹۰۰۰ دلار وارد شد.

این واقعیت که وال استریت هفته را با هیچ غافلگیری به پایان نرساند و رکود در سهام ایالات متحده تأثیر چندانی بر نوسانات در بخش کریپتو نداشت. شاخص دلار آمریکا (DXY) پس از آزمایش مجدد رکوردهای دو ساله شروع به کاهش به زیر ۱۰۵ واحد کرده است.

داده‌های دفتر سفارش از بزرگترین صرافی جهانی Binance نشان داد که BTC/USD بین خرید و فروش نقدینگی نزدیک به قیمت لحظه‌ای گیر کرده است و تا زمانی که معامله‌گران مانور دهند یا به میزان قابل‌توجهی به پیشنهادات یا درخواست‌ها اضافه کنند، عدم نوسانات را تضمین می‌کند.

وضعیت فعلی برای گاوهای بیت کوین چندان دلگرم کننده به نظر نمی رسد.

به گفته معامله گر محبوب Altcoin Sherpa، این نشان می دهد که بیت کوین با توجه به شرایط فعلی می تواند عملکرد مشابهی را تا پایان سال ۲۰۲۲ حفظ کند.

او در پستی در توییتر گفت: «ماهها طول می کشد تا قیمت در این سطوح معلق شود و زمانی که افت کرد انباشته می شود.

و حتی ممکن است بیت کوین ظرف چند ماه به پایان نرسد. بازار نزولی طولانی پیش روی ما است.

آیا حجم معاملات شما را به یاد سال ۲۰۱۸ می اندازد؟

یکی دو هفته آینده ممکن است پایین‌ترین سطح این چرخه را نشان دهد و به کسانی که نگران هستند چند ماه دیگر طول بکشد تا کاملا به انتها برسند، امیدواری ایجاد کند.

الکس کروگر، اقتصاددان، تاجر و کارآفرین در یک سری توییت اظهار داشت که حجم بیت کوین در ماه گذشته به بالاترین حد خود رسیده است.

به عنوان یک قاعده کلی، حجم معاملات زمانی که بازارها تسلیم می‌شوند، بالاترین میزان را دارد و چنین کاپیتولاسیونی کف‌های اصلی را ایجاد می‌کند.

کروگر در ادامه تحلیل خود گفت: «در بازار نزولی سال ۲۰۱۸، حجم بالای تاریخی در واقع چند هفته قبل از سقوط رخ می دهد و این بار روند را دنبال می کند، سپس جولای می تواند جایگاه بعدی باشد.»

پیش از این، Rekt Capital اعلام کرده بود که حجم سمت خرید آنقدر قوی نیست که بتواند قیمت فعلی را در بلندمدت بالا نگه دارد.

اخبار بروز ارزهای دیجیتال

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchange

منبع خبر برچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط