بیت کوین دوباره سطوح ۲۸ هزار دلاری را مشاهده کرد

  • 4 خرداد 1401
  • بروزرسانی:
  • 2 دقیقه
  • 237 نفر


بیت کوین (BTC) در افتتاحیه وال استریت در ۲۴ مه سقوط کرد زیرا ضعف در سهام باعث فشار فروش شد.

سهام برای ارزهای دیجیتال نفس نمی کشند

طبق داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView، جفت BTC/USD دوباره به پایین‌ترین سطحی که در هفت روز گذشته ثبت کرده، سقوط کرده است.

این جفت در Bitstamp به ۲۸۶۰۰ دلار کاهش یافت که آخرین بار در ۱۸ می مشاهده شد و سپس در زمان نگارش این مقاله با قیمت ۲۹۲۹۰ دلار معامله شد.

شاخص S&P 500 در افتتاحیه ۲.۴ درصد و Nasdaq 100 3.5 درصد کاهش یافت.

سهام یک بار دیگر قیمت بیت کوین را کنترل می کند. چیزی که جای تعجب دارد خوب بودن آن است. اکثر سهامی که روزانه به مراتب بیشتر از BTC دلار سقوط می کنند.

مایکل ون د پوپ، مشارکت‌کننده کوین‌تلگراف، نقطه بازگشتی را در ۲۹۴۰۰ دلار نشان داد که همچنان در توئیت خود مقاومت می‌کند و فرصتی گسترده در سطوح حمایتی پایین‌تر ایجاد می‌کند.

او در کنار نموداری که اهداف را به اشتراک گذاشت، گفت: «هیچ شکستی در منطقه ۲۹.۴ هزار دلاری وجود ندارد، بنابراین نقاطی را که بیت‌کوین می‌تواند در آن آزمایش کند را در اینجا خواهیم دید.»

«منطقه خاکستری که علامت‌گذاری کردم هفته گذشته پشتیبانی شد، اما یک جارو یا آزمایش در حدود ۲۸.۳ هزار دلار نیز بد نیست. برای درازمدت فوق العاده خواهد بود.»

منبع ردیابی زنجیره‌ای Material Indicators یک پایه دیوار پشتیبان قیمت برای ارزیابی توقف بعدی BTC/USD ایجاد کرده است.

به روز رسانی بعدی نشان داد که بازار دیوار حمایتی را با دارایی های بسیار کمی زیر ۲۸۸۰۰ دلار فرو برده است.

سقوط آلت کوین ها

آلت‌کوین‌ها روند نزولی خود را تسریع کردند و چندین مورد از ده ارز دیجیتال برتر از نظر ارزش بازار به ضرر روزانه حدود ۱۰ درصد نزدیک شدند.

اتر (ETH) در زمان نگارش مقاله پس از مشاهده پایین‌ترین قیمت باند ۱۷۰۰ دلاری که آخرین بار هفته گذشته مشاهده شد، در حدود ۱۹۵۰ دلار معامله می‌شود.

ارز دیجیتالی که امروز بیشترین ارزش را از دست داد سولانا (SOL) بود که با کاهش ۹.۳ درصدی حدود ۴۸ دلار معامله شد.

اخبار بروز ارزهای دیجیتال

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchange

منبع خبر برچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط