بیت کوین در ۲۵ مارس به بالاترین سطح خود در ماه رسید

  • 6 فروردین 1401
  • بروزرسانی:
  • 3 دقیقه
  • 459 نفر


بیت کوین (BTC) در ۲۵ مارس به بالاترین سطح خود در ماه رسید و معامله گران امیدوار بودند که ماه ها تثبیت پایان یابد.

ذخیره بیت کوین Terra به ۱ میلیارد دلار نزدیک می شود

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می‌دهند که BTC/USD در روز جمعه بیت‌استمپ، سودهای اخیر را به ۴۴۶۹۸ دلار رسانده است.

این جفت کمتر از ۱۰۰۰ دلار از رسیدن به بالاترین قیمت ماهانه در حدود ۴۵۳۳۰ دلار فاصله داشت.

برای معامله گران، باز بودن سالانه ۴۶۰۰۰ دلار اکنون اهمیت فزاینده ای داشت.

۴۶ هزار دلار مهم‌ترین قیمتی است که بیت‌کوین در مدت زمان طولانی از آن عبور می‌کند

با این حال، کریپتو اد حتی پیشنهاد کرد که با توجه به موفقیت در سطوح مقاومت پایین تر، ۴۶۰۰۰ دلار ممکن است به یک شرط بندی موفق نرسد.

معمولاً در چنین مقاومت آشکاری چه اتفاقی می‌افتد؟ بیت کوین از طریق یک فشار کوچک به جریان می افتد. کسانی که منتظر شکستن ۴۶k هستند احتمالا ناکام خواهند ماند.

خرید از پروتکل بلاک چین Terra برای استیبل کوین جدید خود که منبع احساسات صعودی این هفته بود، ادامه یافت و کیف پول آن در زمان نگارش مقاله حاوی ۲۱۳۲۳ بیت کوین (۹۴۷ میلیون دلار) بود.

با توجه به اینکه بزرگترین خزانه BTC شرکتی، یعنی MicroStrategy، کمی بیش از ۱۲۵۰۰۰ بیت کوین داشت، علاقه به این حرکت محسوس بود. اگر Terra به هدف خود مبنی بر حمایت از استیبل کوین TerraUSD (UST) خود با ۱۰ میلیارد دلار بیت کوین عمل کند، این شرکت در نهایت حدود ۲۲۴۴۰۰ بیت کوین خواهد داشت که دو برابر بیشتر است.

آیا نهنگ ها را باید تحسین کرد ؟

برای Filbfilb، یکی از بنیان‌گذاران مجموعه معاملاتی DecenTrader، دلیلی برای خوش‌بینی وجود داشت که برخلاف تلاش‌های قبلی برای پایان دادن به اقدامات جانبی، این روند کند نسبت به مقاومت می‌تواند دوام بیاورد.

او در یک به‌روزرسانی بازار در روز جمعه شروع کرد: «بعد از چیزی که به نظر می‌رسید یک حرکت جانبی ابدی به نظر می‌رسید، بیت کوین اکنون در چند هفته گذشته روند صعودی داشته است، زیرا بیشتر بازار در این رالی کوتاه‌مدت ناباور مانده است.

با این حال، به نظر می‌رسد که نهنگ‌ها مقاصد دیگری داشتند و از زمانی که این دیوار قیمتی قابل توجه در بیت‌فینکس با قیمت ۳۷۰۰۰ دلار ظاهر شد، شاهد یک پیشنهاد ثابت برای بیت‌کوین بودیم.

Filbfilb ادامه داد که نهنگ‌های Bitfinex با قرار دادن حمایت خرید ۳۷۰۰۰ دلار در طول یک دوره تجمیع اظهارات واضحی را بیان کردند و با آن، شانس سفر به دیوار مقاومت در حدود ۴۶۰۰۰ دلار وجود داشت.

“چرا این مسئله بسیار مهم است؟ زیرا سال‌هاست که Bitfinex توسط نهنگ‌های بیت‌کوین برای افزایش قیمت بیت‌کوین دلاری با استفاده از این دیوارهای پیشنهادی و درخواستی استفاده می‌شود. بنابراین هنگامی که قیمت و احساسات در افراط هستند، همیشه ارزش دارد که به دفترهای سفارش در Bitfinex توجه کنید تا ببینید این دیوارهای بزرگ چه زمانی ظاهر می شوند.

همچنین شایان ذکر است که در حالی که ممکن است کشیده شود، دیوار اصلی بعدی در حال حاضر ۴۵۵۰۰ تا ۴۶۰۰۰ دلار است.

به‌روزرسانی اضافه می‌کند که اگر باز سالانه دیگر سقف روان‌شناختی بیت‌کوین را تشکیل ندهد، میانگین متحرک ۲۰۰ روزه نزدیک به ۴۷۹۰۰ دلار، بندر بعدی خواهد بود.

اخبار بروز 

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchangeبرچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط