بیت کوین در مسیر رسیدن به بالاترین حد خود در سال ۲۰۲۲ است

  • 7 فروردین 1401
  • بروزرسانی:
  • 2 دقیقه
  • 203 نفر


بیت کوین (BTC) یک شبه در ۲۷ مارس شاهد یک جهش جدید به نزدیک به ۴۵۰۰۰ دلار بود زیرا به نظر می رسید آخر هفته یک بسته صعودی قاطعانه داشته باشد.

بسته شدن هفتگی بیت کوین از اهمیت کلیدی برخوردار است

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می‌دهد که BTC/USDT به سطوح بالاتری می‌رسد که چند روز قبل پس از رد شدن در بالای ۴۵۰۰۰ دلار مشاهده شده بود.

در حالی که هنوز در محدوده معاملاتی گسترده خود با سقف ۴۶۰۰۰ دلار قرار داشت، این جفت ارز همچنان در رادار معامله گران بلندمدت با نزدیک شدن به تعطیلات هفتگی قرار داشت، و این احتمالاً بالاترین قیمت بیت کوین در سال تا کنون است.

تاجر و تحلیلگر مشهور Rekt Capital اضافه کرد که میانگین متحرک نمایی ۲۱ هفته ای (EMA) بیت کوین نیز در راستای یک چرخش به عنوان مقاومت است – چیزی که در سال ۲۰۲۱ به خوبی به گاوها کمک کرد.

با این حال، برخی از قدرت سطوح فعلی متقاعد نشده بودند. در میان آنها، معامله گر و تحلیلگر دیگر کریپتو اد بود، که هشدار داد که خرید مقاومت بلندمدت در بازه سالانه ۴۶۰۰۰ دلاری، از نظر نسبت ریسک به پاداش، منطقی نیست.

همانطور که کوین تلگراف گزارش داد، دیگران قبلاً استدلال کرده بودند که یک شکست روند قابل توجه تری برای بیت کوین ضروری است تا بتوانند روند صعودی کلی را تغییر دهند و در موقعیت های طولانی قرار بگیرند.

تقاضای لحظه ای ناظران بازار را آرام می کند

در همین حال، تحقیقات زنجیره ای نشان داد که در هفته گذشته این بازارهای نقدی بودند، نه مشتقات.

یان المان و یان هاپل، بنیانگذاران گلس‌نود، این آخر هفته در توییتر استدلال کردند که این به خودی خود صعودی بود، زیرا از نظر تاریخی، رشد پایدار ناشی از تقاضای لحظه‌ای بوده است.

با این حال، خود مشتقات دلیل چندانی برای نگرانی ایجاد نمی‌کنند، زیرا نرخ‌های تامین مالی با وجود پیشرفت به سمت بالای محدوده معاملاتی بیت‌کوین، خنثی تا منفی باقی ماندند.

اخبار بروز 

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchangeبرچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط