بیت کوین به ۳۰ هزار دلار میرسد یا به ۱۰۰ هزار دلار

  • 13 اردیبهشت 1401
  • بروزرسانی:
  • 2 دقیقه
  • 270 نفر


بیت کوین (BTC) ممکن است زیر ۳۰۰۰۰ دلار سقوط نکند و در عوض قبل از اینکه به پایین ترین حد خود برسد به ۱۰۰۰۰۰ دلار بپرد.

این نظر تاجر محبوب Credible Crypto بود، که در ۲ می، دیدگاهی به روز در مورد اینکه چگونه ممکن است اقدام قیمت بیت کوین آشکار شود، به اشتراک گذاشت.

معامله گر خود را برای سقوط آماده می کند

از آنجایی که صداهای بیشتر و بیشتری خواستار کاهش شدید BTC/USD هستند، دیدگاه‌های صعودی به دلیل عوامل کلان محدود به بلندمدت می‌شوند.

با این حال، برای Credible Crypto، این جفت به همان اندازه می تواند بازار را شگفت زده کند، اما به روند صعودی خود تا بالاترین رکورد جدید و حتی شش رقمی ادامه دهد.

دلیل آن در بافت تاریخی نهفته است. در سال های گذشته، مانند سال ۲۰۱۹، بیت کوین موفق شد زمانی که بازار انتظار یک رویداد کاپیتولاسیون را داشت، به حالت صعودی بازگردد. فقط خیلی دیرتر، مانند مارس ۲۰۲۰، پس از مشاهده یک صفحه ماکرو، به پایین‌ترین حد مورد انتظار رسید، و به این ترتیب، دلایل زیادی برای این باور وجود دارد که این زمان می‌تواند مشابه باشد.

بنابراین Credible Crypto در ویدئویی با استفاده از Elliott Waves، حرکتی را به سمت بالای ماکرو جدید بین ۱۰۰,۰۰۰ تا ۲۰۰,۰۰۰ دلار برای BTC/USD ترسیم کرد، قبل از کاهش نقدینگی که می‌تواند نقدینگی ۳۰,۰۰۰ دلار یا کمتر را بگیرد.

او اضافه کرد که “هیچ اشتباهی” وجود ندارد که پس از رکوردهای تاریخ نوامبر ۲۰۲۱، شاهد کاهش قیمت ها باشیم.

کاپیتولاسیون “ممکن است رخ ندهد”

همین نتیجه‌گیری اساس تحقیقات پلتفرم تحلیلی زنجیره‌ای CryptoQuant در ۳ می را تشکیل داد.

یکی از مشارکت‌کنندگان در سری Quicktake CryptoQuant با تحلیل کاهش جریان ورودی به صرافی‌ها، استدلال کرد که معامله‌گران خود را برای «کاپیتولاسیون» و موج فروش آماده نمی‌کنند.

جریان های ورودی پس از ژانویه امسال به شدت کاهش یافت، در حالی که جریان های خروجی روند افزایشی خود را ادامه دادند.

نویسنده خلاصه می‌گوید: «بنابراین، اگر روند بازار به همان شدتی که رسانه‌ها به طور کلی پیش‌بینی می‌کنند ادامه دهد و هیچ رویداد وحشتناکی به‌طور غیرمنتظره (غیرقابل پیش‌بینی) رخ ندهد، تقلب می‌تواند تکرار شود، اما ممکن است تسلیم رخ ندهد.

اخبار بروز ارزهای دیجیتال

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchange

منبع خبر برچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط