بیت کوین به چرخه پایین خود نزدیک میشود

  • 9 خرداد 1401
  • بروزرسانی:
  • 3 دقیقه
  • 284 نفر
چرخه های خرس پاکسازی بازار سالم هستند


چرخه های خرس پاکسازی بازار سالم هستند

تحلیلگران می گویند که نباید از بازار خرس کریپتو ترسید زیرا فرصت های بالقوه بیشتری برای رشد و سود نسبت به بازار صعودی ارائه می دهد، بنابراین معامله گران باید توجه داشته باشند.

معامله گران تمایل دارند از عملکرد منفی قیمت و دشواری نسبی در اجرای معاملات سودآور در شرایط نزولی بازار ابراز تاسف کنند. با این حال، بسیاری از تحلیلگران و سازندگان برجسته توافق دارند که اکنون زمان انجام اقداماتی است که با بازگشت احساسات صعودی منجر به بیشترین دستاوردها می شود.

Mihailo Bjelic، یکی از بنیانگذاران Polygon، روز جمعه به CNBC گفت که رکود فعلی و فروش عمده اخیر در اوایل این ماه دقیقاً همان چیزی است که بازار به آن نیاز دارد.

Bjelic معتقد است که بازار “شاید کمی غیر منطقی، یا شاید کمی بی پروا” شد، زیرا ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال بین نوامبر ۲۰۱۹ و نوامبر ۲۰۲۱ ۱۲.۵ برابر شد، نرخ رشد فوق العاده ای که از بیشتر بازارهای سنتی پیشی گرفت:

بازار در حال حاضر در میانه یک اصلاح بزرگ است. بر اساس گزارش CoinGecko، از نوامبر گذشته، ارزش کل بازار ۶۰ درصد کاهش یافته است و از ۳ تریلیون دلار به ۱.۲ تریلیون دلار رسیده است. Cointelegraph روز شنبه گزارش داد که معامله گران همچنان انتظار درد بیشتری دارند، به خصوص با توجه به اینکه آخرین بازار نزولی قیمت ها را حدود ۸۰ درصد کاهش داد.

DeFi Edge، تحلیلگر بازار کریپتو، زمینه ای را به این ایده اضافه کرد که بازارهای نزولی دارای مزایایی هستند که مطابق با منافع اکثر بازیگران بازار هستند. این حساب در روز یکشنبه به ۱۶۴۰۰۰ دنبال کننده خود توئیت کرد که “بازارهای نزولی برای رشد ارزهای دیجیتال سالم هستند.”

در سال گذشته، حجم تراکنش بیت کوین (BTC) در ۹ نوامبر به ۳۳۵,۴۱۱ رسید که همزمان با اوج قیمت بود. بر اساس گزارش Blockchain.com، روز یکشنبه، حجم تراکنش با ۳۸ درصد کاهش به ۲۰۷۸۵۹ رسید.

فعالیت کمتر به معنای فرصت کمتر و کاهش سودآوری برای اجرای بسیاری از کلاهبرداری ها است، بنابراین آنها تمایل به ناپدید شدن دارند.

جیسون یه، شریک در صندوق سرمایه‌گذاری ارز دیجیتال ROK Capital، توضیح داد که اگرچه قیمت‌ها و فعالیت‌ها پایین‌تر است، اما بازارهای نزولی نشان‌دهنده بهترین زمان برای معامله‌گران و سازندگان است تا زمانی که احساسات بازار معکوس می‌شوند، پایه‌های موفقیت بیشتری را ایجاد کنند. او روز دوشنبه به کوین تلگراف گفت: «در یک بازار نزولی، زمان آن رسیده است که بهترین اصول اولیه را پیدا کنیم و روی ساخت یک محصول تمرکز کنیم.

«زمان آن فرا رسیده است که معامله‌گران ذخایر نقدی خود را به کار گیرند تا در چرخه صعودی بعدی پیشرفت کنند. مثل همیشه، برندگان در بازار گاو نر، افرادی هستند که در بازار خرسی ساخت و ساز کردند.»

Game Maker در پلتفرم بازی Metaverse Neo Tokyo، الکس بکر در توییتی در Saturda، ایده Ye’s را تکرار کرد. او همچنین معتقد است که خریداران در بازار نزولی کسانی هستند که در بهترین موقعیت برای کسب سود در طول دوره صعودی بعدی قرار دارند. او گفت که «همه پول از خرید در بازار نزولی به دست می‌آید. بیشتر ضررها ناشی از خرید در بازار گاوی است.»

بکر اضافه کرد که اگرچه خرید کم و فروش بالا باید عامل کلیدی فعالان بازار کریپتو باشد.

اخبار بروز ارزهای دیجیتال

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchange

منبع خبر برچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط