بیت کوین به دنبال سقوط سهام جدید ایالات متحده است

  • 3 اردیبهشت 1401
  • بروزرسانی:
  • 3 دقیقه
  • 453 نفر
بیت کوین به دنبال سقوط سهام جدید ایالات متحده است


بیت کوین (BTC) در ۲۲ آوریل در افتتاحیه وال استریت با فشار فروش مواجه شد، زیرا بازارها شروع به تکرار زیان های ۲۱ آوریل کردند.

با افزایش زیان، برای سهام یا کریپتو مهلتی وجود ندارد

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می‌دهد که BTC/USDT در ۲۲ آوریل یک دوره آشنا را دنبال می‌کند و به ۳۹۱۹۷ دلار در Bitstamp رسیده است.

روز قبل حمایت ۴۰۰۰۰ دلاری برای گاوها هزینه داشت، سطحی که در زمان نگارش مقاله هنوز به عنوان یک خط معنی دار در شن و ماسه ثابت نشده بود.

برای منابع تجزیه و تحلیل مواد شاخص‌ها، اکنون مشاهده می‌شود که قیمت‌ها در دفترچه‌های سفارش مبادله کمتر پر می‌شوند.

طبق نمودار همراه، بین نقطه ای و ۳۷۵۰۰ دلار، تقریباً ۱۰۰ میلیون دلار پیشنهاد در بایننس وجود داشت.

متریال اندیکاتورز اظهار داشت: «انتظار داریم پر شود، اما باید ببینیم که آیا نقدینگی BTC/USDT به منطقه خرید فعال منتقل می‌شود یا منطقه خرید به سمت سفارش‌های موجود در دفتر سفارش Binance حرکت می‌کند.

سهام ایالات متحده هیچ نشانه ای از کند شدن روند جدید خود را نشان نداد، به طوری که S&P 500 1.75% در معاملات ۹۰ دقیقه اول سقوط کرد و Nasdaq 100 1.43% سقوط کرد.

در اروپا، این تصویر با فروش بازار اوراق قرضه بدتر شد که به آنچه مفسر بازار، هولگر ژاپیتز «نسبت‌های تاریخی» نامید، بدتر شد.

فروش مستمر اوراق قرضه شرکتی اروپایی در بازار اوراق قرضه شرکتی اروپا به ابعاد تاریخی رسیده است، به طوری که اوراق قرضه با عیار بالا رکورد ۸.۶ درصدی را از نظر بازدهی کل از زمان اوج خود در آگوست از دست داده است. BBG محاسبه کرده است که اکنون این رکود بدتر از پایین‌ترین سطحی است که در دوران ناآرامی اولیه ویروس کرونا و GFC به دست آمد.

معامله گران نیز به طور کلی در حالت “انتظار و دیدن” در هنگام صحبت از بیت کوین بودند. میشائل ون د پوپ، یکی از همکاران Cointelegraph به دنبال کنندگان توییتر گفت که بیت کوین/دلار آمریکا اکنون در یک منطقه “مهم” است.

در همین حال، معامله‌گر محبوب Cheds هنگام بررسی عملکرد قیمت چند هفته‌ای، خط شوم‌تری اتخاذ کرد.

او در ۲۲ آوریل هشدار داد که به دلیل شکست در محدوده معاملاتی ۲۰۲۲ برای همیشه در اوایل این ماه، چشم انداز بیت کوین اکنون ممکن است بدتر از آن چیزی باشد که خیلی ها فکر می کردند.

بیت کوین هیچ کمبودی در پیش بینی های نزولی قیمت میان مدت ندارد، از جمله پیش بینی های آرتور هیز، مدیر عامل سابق BitMEX، که انتظار دارد ۳۰۰۰۰ دلار تا ژوئن بازگردد.

اخبار بروز 

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchangeبرچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط