بیت کوین به تصمیم فدرال رزرو برای نرخ بهره پاسخ نداد

  • 15 اردیبهشت 1401
  • بروزرسانی:
  • 2 دقیقه
  • 405 نفر
قیمت بیت کوین به تصمیم فدرال رزرو برای نرخ بهره پاسخ نداد


بیت کوین (BTC) پس از رسیدن به بالاترین سطح یک هفته ای در میان هیجانات مرتبط با سیاست های اقتصادی ایالات متحده، همچنان به زیر ۴۰۰۰۰ دلار تثبیت می شود.

تصمیم فدرال رزرو هیچ تاثیری در ارزهای دیجیتال ندارد

طبق داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView، بیت کوین پس از اظهارات جروم پاول، رئیس فدرال رزرو، تا ۴۰۰۵۰ دلار افزایش یافت.

فدرال رزرو آمریکا همانطور که بازار انتظار داشت نرخ بهره را ۰.۵ درصد افزایش داد و نشان داد که افزایش های مشابهی ممکن است به دنبال داشته باشد.

افزایش متوسط ​​بیت کوین به طور غیرقابل توضیحی در ایجاد نوسانات ناموفق بوده و به شدت با پاسخ به اظهارات قبلی فدرال رزرو در مورد موضوعاتی مانند تورم در تضاد است.

در حالی که بیشتر انتظار دارند دارایی‌های پرخطر، از جمله کریپتو، تحت سیاست جدید کاهش یابد، همه فکر نمی‌کنند چنین سناریویی حداکثر ناراحتی را برای سرمایه‌گذاران ایجاد کند.

لین آلدن، اقتصاددان ادعا کرد: «شاید تهدید واقعی، نوسانات بلندمدت دارایی های پرخطر باشد.

بن لیلی، یک اقتصاددان رمزی در Jarvis Labs، بن لیلی، اقتصاددان رمزی، توجه را به نرخ های پایین تامین مالی در بازارهای مشتقات BTC جلب کرد.

لیلی گفت :”بازار تا حدودی با نظرات پاول راحت شده است. اما آیا این وضعیت برای بازار کریپتو ادامه خواهد داشت؟ نرخ های تامین مالی برای مدت طولانی منفی بوده است. این معمولاً در قیمت‌های پایین دیده می‌شود.».

با این حال، لیلی اضافه کرد که این واقعیت که نهنگ ها از سطوح فعلی جمع نمی شوند، چیزی نیست که آنها می خواهند ببینند.

هنگامی که نوبت به سناریوهای فروش به ضرر می رسد، ناظر زنجیره ای Whalemap تکرار کرد که حداکثر ضرر برای پس انداز بیت کوین، بازگشت به باند ۲۵-۲۷ هزار دلاری است.

Whalemap توضیح داد: «نقدینگی و ضرر زیادی در این منطقه مستقر شده است.

اخبار بروز ارزهای دیجیتال

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchange

منبع خبر برچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط