بیت کوین به بالای ۴۸ هزار دلار صعود کرد

  • 9 فروردین 1401
  • بروزرسانی:
  • 3 دقیقه
  • 569 نفر


تحلیلگران می گویند که صعود بیت کوین به بالای ۴۸۰۰۰ دلار تغییر روند کلان واضحی است که معامله گران منتظر آن بوده اند، اما آیا بالاترین رکوردهای جدید در راه است؟

سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال در ۲۸ مارس روحیه بالایی داشتند، زیرا رکود یک هفته‌ای در سراسر بازار یک روز دیگر تمدید شد و بیت کوین (BTC) به ۴۸۰۰۰ دلار رسید و اتر (ETH) به بالای ۳۴۰۰ دلار معامله شد.

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می‌دهد که پس از توقف کوتاهی در نزدیکی حمایت ۴۷۰۰۰ دلار در معاملات اولیه روز دوشنبه، موج خرید بعد از ظهر به بالا بردن بیت کوین به بالای ۴۸۰۰۰ دلار کمک کرد و گاوها ۵۲۰۰۰ دلار را به عنوان توقف بعدی معرفی کردند.

در اینجا نگاهی می اندازیم به آنچه که چندین تحلیلگر بازار در مورد این اقدام اخیر برای بیت کوین می گویند و آنچه می تواند در ادامه با ادامه روند صعودی روند صعودی اتفاق بیفتد.

۵۲۰۰۰ دلار شدن بیت کوین توقف بعدی است

نگاهی به اینکه بیت کوین ممکن است به کجا برسد توسط تحلیلگر و کاربر مستعار توییتر نونیا بیزنیز ارائه شده است که نمودار زیر را منتشر کرده است که حرکت احتمالی بالای ۵۴۵۰۰ دلار را نشان می دهد.

چشم انداز مشابهی در حال حرکت رو به جلو توسط تحلیلگر فنی کریپتو یودا بیان شده است که نمودار زیر را منتشر کرده است که “شکست خوب ساختار نزولی” را برجسته می کند.

کریپتو یودا گفت،

“یک عقب نشینی مناسب برای آزمایش مجدد شکست یا قیمت به بالاتر رفتن ادامه می دهد تا به بالاترین حد برابر در ۵۲۰۰۰ دلار برسد.”

میانگین متحرک کلیدی تغییر کرده است

تحلیلگر بازار و کاربر با نام مستعار توییتر filbfilb، بینش بیشتر در مورد قیمت بیت کوین در روز دوشنبه مورد بررسی قرار گرفت، که نمودار زیر را نشان می دهد که “بسته شدن قوی هفتگی توسط بیت کوین” را نشان می دهد که “بالاتر از ۲۰ WMA و ۵۰/۱۰۰ DMA” بسته شد.

فیلب فیلب گفت،

همچنین شکستن سطح حمایت/مقاومت هفتگی کلیدی که وسط محدوده را تعریف می کند، بسیار مهم است. اکنون زیر ۱۰۰ DMA و پیوت سالانه و یک گره با حجم بالا نشسته است.

آیا شکست چرخه ۴ ساله را افزایش می دهد؟

تحلیل عملکرد بلندمدت قیمت بیت کوین توسط معامله گر کریپتو، جردن لیندزی، مورد بحث قرار گرفت، که نمودار زیر را منتشر کرد که نشان می دهد روند صعودی بیت کوین که در اوایل سال ۲۰۲۱ آغاز شد، به دلیل تمدید چرخه ۴ ساله همچنان ادامه دارد.

لیندزی گفت،

“شکست بازار گاوی هرگز محو نشده است. ما از سال ۲۰۲۰ همچنان در بازار صعودی بیت کوین هستیم. چرخه ها طولانی تر هستند. افزایش طول یا ساختار جدید؟ این سوال است.»

ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال در حال حاضر به ۲.۱۶۸ تریلیون دلار و نرخ تسلط بیت کوین ۴۲.۱ درصد است.

اخبار بروز 

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchangeبرچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط