بیت کوین با S&P 500 هفته را در لبه تمام میکند

  • 1 خرداد 1401
  • بروزرسانی:
  • 3 دقیقه
  • 368 نفر


بیت کوین (BTC) برای بازیابی آخرین ضررهای خود در ۲۱ می تلاش کرد.

قیمت بیت کوین نشان دهنده عملکرد سهام است

طبق داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView، جفت BTC/USD پس از سقوط به زیر ۲۸۷۰۰ دلار در طول هفته، اکنون با قیمت ۲۹۲۰۰ دلار معامله می‌شود.

این جفت ارز که پس از بالاترین سطح ۳۰۷۰۰ دلاری ثبت شده در روز گذشته، ۴.۷ درصد سقوط کرد، به نظر می رسد در زمان نگارش این مقاله، پس از اینکه شاخص های سهام ایالات متحده عملکرد پرنوسانی را در آخرین روز معاملاتی هفته نشان دادند، در محدوده کوچکی قرار دارند.

شاخص S&P 500 پس از کاهش اولیه در بازار باز، اما ۲۰ درصد کمتر از بالاترین سطح سال گذشته معامله شد، توانست معکوس شود و روند نزولی بازار را تأیید کند.

اکانت محبوب توییتر حامیان بلاک چین در مورد کل بازار ایالات متحده گفت: «ما یک روز عجیب دیگر را در بازار سهام داریم. داو جونز اوایل روز ۵۰۰ امتیاز از دست داد، اما دیرتر برگشت و روز را با +۸ امتیاز به پایان رساند.

همانطور که کوین تلگراف گزارش داد، منابع مختلف پیشنهاد کردند که طبق داده های جدید، بیت کوین می تواند ۴۰ درصد بیشتر از پایین ترین سطحی که هفته گذشته مشاهده شد، سقوط کند.

مفسر توییتر PlanC استدلال می کند که عوامل خارجی می توانند بیت کوین را به میزان قابل توجهی از سطوح فعلی آن پایین بیاورند.

PlanC در توییت خود نوشت: «اگر بازار کریپتو در حباب بود، می‌توانم بگویم که کف بیت کوین بین ۲۵ هزار دلار تا ۲۷.۵ هزار دلار است، اما این احتمال وجود دارد که عوامل کلان ما را به سطوح دلار بکشاند. ۲۲ تا ۲۴ هزار. بنابراین در افق غیرممکن به نظر می رسد. ما احتمالا سطح ۱۵ تا ۲۰ هزار دلاری را که به نظر می رسد قابل مشاهده است، ببینیم.

به غیر از سهام، شاخص دلار آمریکا (DXY) نیز پس از عقب نشینی قوی از بالاترین سطح دو ساله خود، تثبیت شد.

می ۲۰۲۲ می تواند با سال ۲۰۲۱ رقابت کند که بدترین ماه ثبت شده است

با ده روز باقی مانده، BTC/USD در ماه می ۲۰۲۲ به بدترین ماه در تاریخ خود از نظر بازده تبدیل شد.

بر اساس داده های منبع تحلیلی روی زنجیره Coinglass، بازده ماهانه بیت کوین در حال حاضر در مجموع ۲۲-٪ است.

در کل، سال ۲۰۲۲ بدترین عملکرد پنج ماهه اول سال را برای بیت کوین از سال ۲۰۱۸ تاکنون داشته است.

اخبار بروز ارزهای دیجیتال

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchange

منبع خبر برچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط